[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Artur Orzech znika z „Szansy na Sukces”. Nie pojawił się na planie, zastąpi go Marek Sierocki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wielkie halo

Re: Artur Orzech znika z „Szansy na Sukces”. TVP zrywa umowę

wielkie halo Wto Mar 23, 2021 12:52 am

Ludzie dajcie żyć, co się tak jaracie jakimś szajsem, zwanym Eurowizją.
Awatar użytkownika
wera

wera Wto Mar 23, 2021 1:23 am

"Jener. " napisał(a): Ale naprawdę? Macie nagranie następnego dnia o konkretnej godzinie i nie przychodzicie? A zastępca już gotowy, przypadkiem przechodził z tragarzami? Ludzie, błagam was.

Żaden tragarz. Pracownik na etacie przychodzi normalnie do pracy i zastępuje na przykład kogoś kto nogę złamał. Ogaranisz takie podstawy?
Awatar użytkownika
Seba

Seba Wto Mar 23, 2021 6:36 am

Postawił się strefie wolnej od... to zrobili z niego alkoholika.
Awatar użytkownika
2245

2245 Wto Mar 23, 2021 6:50 am

O 4 rano kasują komentarze.... Cenzura.
Awatar użytkownika
Krzysiek36

Krzysiek36 Wto Mar 23, 2021 7:12 am

No mnie to zaskoczyło Szanse na sukces oglądam sporadycznie i zawsze Pana Artura brałem za profesjonalista a tu proszę taki cyrk Nie którzy tu piszą że ma problemy z alkoholem . Wczoraj jak czytałem tego Newsa do głowy przyszło że coś musiało stać wypadek choroba .Zdawało mi się że takie zachowanie jest do niego nie podobne .Kto będzie prowadził Szanse na sukces zwisa mi to bardziej mnie nie ciekawi kto go zastąpi na Eurowizji . Chociaż ja bym wołał by nie było nowego kandydata .
Awatar użytkownika
hmm

hmm Wto Mar 23, 2021 8:41 am

kolejny "męczennik"
Awatar użytkownika
Asa

Asa Wto Mar 23, 2021 8:57 am

"Jener. " napisał(a): Ale naprawdę? Macie nagranie następnego dnia o konkretnej godzinie i nie przychodzicie? A zastępca już gotowy, przypadkiem przechodził z tragarzami? Ludzie, błagam was.

Sylwetka jak u Manna więc o co chodzi?
Awatar użytkownika
toja

toja Wto Mar 23, 2021 9:04 am

"swordfish" napisał(a): I kto teraz skomentuje Eurowizję? Eurowizja bez Orzecha nie będzie już tym samym.
Jak to kto - Przemysław Babiarz
Awatar użytkownika
Jener

Jener Wto Mar 23, 2021 9:17 am

"wera" napisał(a):

Żaden tragarz. Pracownik na etacie przychodzi normalnie do pracy i zastępuje na przykład kogoś kto nogę złamał. Ogaranisz takie podstawy?

Nie ogarniam, sorry, mam jutro nagranie bardzo ważnego programu, a nie przychodzę, bo imprezuje? I nagle znajduje się od razu prowadzący, który zawsze chciał ten program. Prowadzić przypadkiem i przypadkiem już wszystkie poprowadzi i Eurowizję, to on nie przechodził z tragarzami?
Awatar użytkownika
1245

1245 Wto Mar 23, 2021 9:23 am

Nie ma Orłosia, nie ma Janowskiego to i nie będzie Orzecha. Takie to gwiazdy. I nigdzie nie znajdą takiej dojnej krowy, jaką jest TVP.
Awatar użytkownika
Lisek Lizusek

Lisek Lizusek Wto Mar 23, 2021 9:50 am

"Poinformowany " napisał(a): Orzecha na Eurowizji zastąpi Mateusz Szymkowiak od kilku lat przebiera nóżkami na to stanowisko.

Jaki dwór, taki Stańczyk.
Awatar użytkownika
Henryk

Henryk Wto Mar 23, 2021 10:03 am

A kto to p.orzech i tvp.
NIE ZNAM OD 2016 r.
Awatar użytkownika
Placowy

Placowy Wto Mar 23, 2021 10:14 am

"wera" napisał(a):

Sierota nie jest na etacie mordeczko. ;)
Awatar użytkownika
wiosna

wiosna Wto Mar 23, 2021 10:22 am

A Zenek Martyniuk to był godny poziom?
Awatar użytkownika
Kropka

Kropka Wto Mar 23, 2021 10:25 am

Spoko! Ida Nowakowska poprowadzi.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 57 gości