WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin

Astronomiczne ceny reklam przy mundialu w Katarze. TVP liczy na 30 mln widzów

Marcin Pią Lip 01, 2022 7:01 am

Polska w finale mundialu? W tvp mają wyobraźnię :D
Awatar użytkownika
seba

Re: Astronomiczne ceny reklam przy mundialu w Katarze. TVP liczy na 30 mln widzów

seba Pią Lip 01, 2022 7:15 am

"Marcin" napisał(a): Polska w finale mundialu? W tvp mają wyobraźnię

cennik się układa zawczasu, podniecanie się nim to juz inna sprawa
Awatar użytkownika
Kotpirat

Re: Astronomiczne ceny reklam przy mundialu w Katarze. TVP liczy na 30 mln widzów

Kotpirat Pią Lip 01, 2022 7:23 am

Czy w tvp, czy w Polsacie, czy w tvn to i tak nie będę tego oglądał. Nie interesuje mnie to.
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pią Lip 01, 2022 10:01 am

Chyba Jackowi zabardzo słoneczko przygrzało
Awatar użytkownika
Tobek

Tobek Pią Lip 01, 2022 10:36 am

Po co oglądać jak pojadą do domu lewy nic nie robi
Awatar użytkownika
Terier

Terier Pią Lip 01, 2022 1:50 pm

Widać, że sługusy partyjni, tak jak ich partia kompletnie oderwani od rzeczywistości :) Polska w finale :) przecież Polska nawet z grupy nie wyjdzie.
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Pią Lip 01, 2022 1:53 pm

"Kotpirat" napisał(a): Czy w tvp, czy w Polsacie, czy w tvn to i tak nie będę tego oglądał. Nie interesuje mnie to.
Po co czytasz i komentujesz njusy na ten temat?
Awatar użytkownika
Venopark

Venopark Pią Lip 01, 2022 2:59 pm

Trzy mecze i do domu
Awatar użytkownika
kamil

kamil Pią Lip 01, 2022 7:09 pm

"Terier" napisał(a): Widać, że sługusy partyjni, tak jak ich partia kompletnie oderwani od rzeczywistości Polska w finale przecież Polska nawet z grupy nie wyjdzie.

ale cennik trzeba ułożyć ŁOSIU
Awatar użytkownika
michał

michał Sob Lip 02, 2022 8:19 am

Nie wiem skąd autor tekstu wziął godziny meczów, ale są niepoprawne. Spotkania będą zaczynać się o 11, 14, 17 i 20 naszego czasu podczas rozgrywek grupowych (dwie pierwsze kolejki). Potem o 16 i 20.
Awatar użytkownika
historyk

historyk Sob Lip 02, 2022 8:23 am

Ciekawe dlaczego TVP przewiduje mniejszą liczbę widzów niż na poprzednim mundialu? A finał z udziałem Polski można było spokojnie wycenić na okrągły milion. Albo 10 milionów.
Awatar użytkownika
LGOM

LGOM Sob Lip 02, 2022 9:30 am

"Jeśli Polska zagra w finale mundialu" - buahahaha!
Awatar użytkownika
Maniwk

Maniwk Sob Lip 09, 2022 8:37 pm

Na mnie niech nie liczą;)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości