WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ed

Audycja "Lamenty i odmęty" Moniki Brodki znika z Trójki

ed Pią Cze 30, 2017 10:02 am

"gwiazdy" ??? no bądźmy poważni
Awatar użytkownika
zwiadowca

Re: Audycja "Lamenty i odmęty" Moniki Brodki znika z Trójki

zwiadowca Pią Cze 30, 2017 1:24 pm

Nie mam nic przeciwko Monice Brodce - świetna wokalistka, a przy tym inteligentna i sympatyczna osoba. Niemniej jednak słaba z niej dziennikarka radiowa, tej audycji nie dało się słuchać (może poza pierwszymi dwoma wydaniami).

Może przywrócą "mało obiektywnego" Mariusza Owczarka o rozsądnen porze...?
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pią Cze 30, 2017 1:28 pm

Dodam jeszcze, że podobne odczucia mam odnośnie Gaby Kulki (wokalostka jeszcze lepsza, ale audycja jeszcze gorsza). No i czekam na pozbycie się kompletnej pomyłki na całej linii jaką jest żenująca "Fala", o której wcześniej w 3 nikt nie słyszał.
Awatar użytkownika
DaiCo

DaiCo Pią Cze 30, 2017 2:30 pm

Otóż to, klasa Brodki w roli prowadzącej sytuowała się gdzieś pomiędzy RMF FM i Eską. Niech nie wraca.

"zwiadowca" napisał(a): Nie mam nic przeciwko Monice Brodce - świetna wokalistka, a przy tym inteligentna i sympatyczna osoba. Niemniej jednak słaba z niej dziennikarka radiowa, tej audycji nie dało się słuchać (może poza pierwszymi dwoma wydaniami).

Może przywrócą "mało obiektywnego" Mariusza Owczarka o rozsądnen porze...?
Awatar użytkownika
DaiCo

DaiCo Pią Cze 30, 2017 2:31 pm

Gaba Kulka jest OK.

"zwiadowca" napisał(a): Dodam jeszcze, że podobne odczucia mam odnośnie Gaby Kulki (wokalostka jeszcze lepsza, ale audycja jeszcze gorsza). No i czekam na pozbycie się kompletnej pomyłki na całej linii jaką jest żenująca "Fala", o której wcześniej w 3 nikt nie słyszał.
Awatar użytkownika
Popiół2015

Popiół2015 Pią Cze 30, 2017 4:26 pm

To powrót Offensywy na 22:00 Piotra Stelmacha, tak?
Awatar użytkownika
Nie

Nie Pią Cze 30, 2017 8:45 pm

"Popiół2015" napisał(a): To powrót Offensywy na 22:00 Piotra Stelmacha, tak?

Na szczęście - nie. I to jest jedyna dobra wiadomość. Już mnie mdli od tej nachalnie promowanej trasy koncertowej sponsorowanej przez producenta piwa. Facet jest totalnie przereklamowany - tak jak większość prezentowanej przez niego muzyki, ale może o to chodzi, wszak reklama dźwignią...
Awatar użytkownika
Malwina

Malwina Pią Cze 30, 2017 9:19 pm

Niech oba Wildsteiny poprowadzą audycję o polskości i muzyce
Awatar użytkownika
Witek

Witek Pią Cze 30, 2017 10:42 pm

Bardzo lubiliśmy z żoną program Moniki Brodki, świetnie prowadzi , jesteśmy już 50-latkami, a trójka to nasz najlepszy program radiowy, bardzo pozdrawiamy i pewnie jeszcze Monika do nas wróci,
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pią Cze 30, 2017 11:02 pm

W miejsce Brodki w Trójce pojawi się znawca muzyki, prezes Kurwski. Oczywiście w towarzystwie kowboja WC.
Awatar użytkownika
orion2

orion2 Sob Lip 01, 2017 9:27 pm

"zwiadowca" napisał(a): Dodam jeszcze, że podobne odczucia mam odnośnie Gaby Kulki (wokalostka jeszcze lepsza, ale audycja jeszcze gorsza). No i czekam na pozbycie się kompletnej pomyłki na całej linii jaką jest żenująca "Fala", o której wcześniej w 3 nikt nie słyszał.

Podzielam zdanie.
Tymczasem zapowiedziano, że w piątek 7 lipca po 22.00 zadebiutuje audycja ... Julii Pietruchy: po prostu nie wierzę, że to się dzieje naprawdę.
Awatar użytkownika
oby nie

oby nie Śro Sie 09, 2017 2:04 pm

oby nie, a jeżeli tak, to późną nocą gdy wszyscy już śpią
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości