[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Awaria w Virgin Mobile Polska: większość klientów ma problemy z połączeniami i internetem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Herb

Awaria w Virgin Mobile Polska: większość klientów ma problemy z połączeniami i internetem

Herb Czw Mar 21, 2019 2:56 pm

Mnie zasięg znikł wczoraj w nocy i do teraz jest kicha. Jeśli się nie ogarną do końca dnia, chyba trzeba będzie poszukać alternatywy.
Awatar użytkownika
Zająć $z@r@k

Re: Awaria w Virgin Mobile Polska: większość klientów ma problemy z połączeniami i internetem

Zająć $z@r@k Czw Mar 21, 2019 3:04 pm

Mam tą sieć i muszę przyznać, że jest beznadziejna, spóźniłem się chyba dzień z doładowanie konta, po doładowaniu mogłem rozmawiać, ale internet chodzi jak stary żółw, a niektórych stron wogłle nie załaduje. Nie polecam, jak okres się skończy odrazu rezygnuje z tej sieci.
Awatar użytkownika
Arturro

Re: Awaria w Virgin Mobile Polska: większość klientów ma problemy z połączeniami i internetem

Arturro Czw Mar 21, 2019 3:34 pm

"Herb" napisał(a): Mnie zasięg znikł wczoraj w nocy i do teraz jest kicha. Jeśli się nie ogarną do końca dnia, chyba trzeba będzie poszukać alternatywy.

Oby Ciebie tak potraktowali Twoi klienci.
Awatar użytkownika
Zx

Zx Czw Mar 21, 2019 5:12 pm

Co za dziadostwo. Odchodzę bez żalu .
Awatar użytkownika
AW

AW Czw Mar 21, 2019 6:30 pm

Awarii uległa ich stacja czołowa. Jako że są operatorem MVNO, jest to tzw. "mała" stacja czołowa sieci komórkowej, przeznaczona dla operatorów ., która komunikuje się z centralną stacją czołową dużej sieci. W tym przypadku Play. To dlatego problem nie leży po ich stronie.
Awatar użytkownika
haha

haha Czw Mar 21, 2019 7:18 pm

No to zadziałał Dżin.
Awatar użytkownika
Kajetan

Kajetan Pon Kwi 22, 2019 9:18 pm

no to sprawdźcie a2 mobile, fajna telefonia
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 5 gości