[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Axel Springer wygrywa z adblockerami: dwie trzecie użytkowników Bild.de wyłącza blokowanie reklam

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Power Adblocker

Axel Springer wygrywa z adblockerami: dwie trzecie użytkowników Bild.de wyłącza blokowanie reklam

Power Adblocker Pią Lis 06, 2015 10:40 am

No cóż, gratuluję! Natomiast jeśli chodzi o mnie, to:
1. Jeśli wejdę na stronę i poproszą mnie o wyłączenie Adblocka, to oczywiście nie wyłączę, tylko więcej tam nie zajrzę.
2. Większość osób, którym instaluję blokadę reklam, nie mają pojęcia, co to jest Adblock, więc nie będą w stanie go wyłączyć.
Awatar użytkownika
pavv

Re: Axel Springer wygrywa z adblockerami: dwie trzecie użytkowników Bild.de wyłącza blokowanie reklam

pavv Pią Lis 06, 2015 10:48 am

Blokera na chwilę wyłączą, a reklamy i tak nie zauważą.
Awatar użytkownika
Prasoznawca

Re: Axel Springer wygrywa z adblockerami: dwie trzecie użytkowników Bild.de wyłącza blokowanie reklam

Prasoznawca Pią Lis 06, 2015 1:50 pm

Tylko dlaczego Pop up-y są nadal stosowane w mobilu i nagle wchądząc na stronę portalu wyskakuje mi na całym ekranie jakaś reklama? Kolejny przykład tego, że nie wszystko zostało zauważone, a może to o to chodziło?
Awatar użytkownika
Jack

Jack Nie Lis 08, 2015 12:06 am

Gowno nie gazeta. Wszystkie informacje w tej gazecie sa zmyslone przez redakcje.
Awatar użytkownika
I bardzo dobrze.

I bardzo dobrze. Nie Lis 08, 2015 4:37 am

Próba blokowania adbloka? Więcej na ich strony nie wejdę. Nie będą pierwszymi i pewnie nie ostatnimi którym mówię dziękuje. Teraz tylko muszę zobaczyć czy czasem nie mam subskrypcji jakiś fizycznych gazet/ czasopism które wydają i z nich jak najszybciej rezygnuje...
Awatar użytkownika
jacuś

jacuś Nie Paź 29, 2017 11:36 pm

naiwni ja używam blokera i coś jeszcze ,nie podam co i mam czysta stronę a także dostęp do wszystkiego
tak samo na onecie cienkie bolki
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości