WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Obserwator.

„Aż po sufit!” traci widzów z odcinka na odcinek. TVN przegrywa z TVP2 i Polsatem

Obserwator. Czw Wrz 17, 2015 1:11 am

To się skończy na I serii. Plus za młodych aktorów, nie znanych szerokiej widowni. Niestety wybór Cz. Pazury nie trafiony...Ogólnie fabuła ciekawa. Ale młodzi z Olszówką tego nie pociągną.
Awatar użytkownika
Neo

Re: „Aż po sufit!” traci widzów z odcinka na odcinek. TVN przegrywa z TVP2 i Polsatem

Neo Czw Wrz 17, 2015 7:20 am

To było do przewidzenia. Jak widziałem w reklamie, jeszcze dwa tygodnie przed emisją serialu, Pazurę oglądającego swoje przyrodzenie i klęczącą nad niim Pani urolog z tekstem" a to taki mamy problem" wiedziałem, że to będzie dno. Skąd ten wniosek, że jak Pazura, to będzie świetny serial? Edward Miszczak ma coraz więcej wpadek. Nowy właściciel nie będzie tak łaskawy jak Walter.
Awatar użytkownika
krzysiek

Re: „Aż po sufit!” traci widzów z odcinka na odcinek. TVN przegrywa z TVP2 i Polsatem

krzysiek Czw Wrz 17, 2015 7:58 am

Czas na zmiany w TVN ! Czas EM powoli mija ........
Awatar użytkownika
Ja_2015

Ja_2015 Czw Wrz 17, 2015 8:18 am

Coś w tym jest bo pierwszy odcinek oglądało się super, a ten w ostatni wtorek już dużo gorzej. Szkoda bo zapowiadało się naprawdę dobrze. TVN nie ma ostatnio szczęścia do nowych seriali.
Awatar użytkownika
Tymoteusz

Tymoteusz Czw Wrz 17, 2015 8:25 am

Kiedyś przynajmniej pierwszy sezon nowości TVN był gwarantowanym hitem. Mam wrażenie, że wybicie prawa agaty po to, żeby zastąpić je tą pozycją to był objaw smutnego faktu, że kierownictwo TVN zgubiło instynkt na dobre.
Awatar użytkownika
Tele morele

Tele morele Czw Wrz 17, 2015 9:01 am

Najlepsze czasy Miszczak ma juz za sobą. Teraz jest juz pogubiony. Nie trafia do ludzi jak dawniej. Chce nadążać, ale ma zadyszkę i złe wybiera. Dawniej tworzył standardy, ale dziś - kiedy wszyscy juz wszystko widzieli - nie da sie oszukać widza. Nie wystarczy mieć dobre pomysły. Trzeba mieć genialne pomysły i mocna realizacje. Widz nie chce juz bajek. Tanich bajek oderwanych od życia. Tak samo Pazura, lepiej to juz było.
Awatar użytkownika
Tele morele

Tele morele Czw Wrz 17, 2015 9:14 am

Swoją droga, mając w pamięci los ekipy realizującej piekielny hotel - ciekawe kogo z ekipy zwolnią za porażkę. Charakteryzatorki, scenografa, kierowcę?
Awatar użytkownika
bozena_ra

bozena_ra Czw Wrz 17, 2015 9:57 am

Ile lat jedna osoba może wiedzieć wszystko o gustach widzów.Przestałam oglądać TVN
Awatar użytkownika
Re

Re Czw Wrz 17, 2015 10:31 am

Serial jest nudny,obsada średnia,więc czemu się dziwić.
Awatar użytkownika
jku

jku Czw Wrz 17, 2015 11:00 am

tvn jest zakładnikiem starych nawyków. Nie rozumie zmian na rynku, nie potrafi czytać badań, na nadmierne zaufanie do formatów. Ta ramówka to klęska
Awatar użytkownika
killer

killer Czw Wrz 17, 2015 11:08 am

Może do Pazury wreszcie dotrze, że jest mierny.
Awatar użytkownika
Jak dla mnie

Jak dla mnie Czw Wrz 17, 2015 11:18 am

Pazura i Okszowka sa naprawde spoko. Ale mlodziez ich problemy i dialogi to juz samo dno..
Awatar użytkownika
fan

fan Czw Wrz 17, 2015 12:33 pm

Prawo Agaty to był hit. A to coś to jest gorzej niż kit.
Awatar użytkownika
Milady

Milady Czw Wrz 17, 2015 1:13 pm

Skazane w Polsacie to dobry serial. Obsada świetna i na razie scenariusz również.
Awatar użytkownika
Zen

Zen Czw Wrz 17, 2015 1:29 pm

Ostatni dobry serial z Pazura to chyba bylo " Pogranicze w ogniu " pozniejsze seriale to jakas papka dla debili
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości