WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Michał

Badanie: 47 proc. kupujących używane auto spotkało się z praktyką ukrywania wad pojazdu

Michał Czw Cze 23, 2022 12:56 pm

Ja powiem jedno - jak kupno używanego auta to tylko z autotesto, dla własnego bezpieczeństwa, bo nikt nie chce kupić samochodu, który nadaje się tylko na złom. A oni sporządzą raporty i pomogą wybrać idealny samochód.
Awatar użytkownika
Andrew42

Re: Badanie: 47 proc. kupujących używane auto spotkało się z praktyką ukrywania wad pojazdu

Andrew42 Pią Cze 24, 2022 11:21 am

Zgadzam się. Sam korzystałem z ich usług i sprawdzili mi dwa pojazdy. Dobrze, że to zrobiłem bo wiele wyszło przy badaniach stanu technicznego. W dodatku bardzo dobry kontakt jest z nimi
Awatar użytkownika
bartek

Re: Badanie: 47 proc. kupujących używane auto spotkało się z praktyką ukrywania wad pojazdu

bartek Pon Cze 27, 2022 1:07 pm

"Michał" napisał(a): Ja powiem jedno - jak kupno używanego auta to tylko z autotesto, dla własnego bezpieczeństwa, bo nikt nie chce kupić samochodu, który nadaje się tylko na złom. A oni sporządzą raporty i pomogą wybrać idealny samochód.
i na jakiej zasadzie to dziala?
Awatar użytkownika
karol

karol Pon Cze 27, 2022 1:17 pm

no jak uzywanca to tez polecam skorzystac z autotesto, bo rozne rzeczy ludzie sprzedaja
Awatar użytkownika
Bobaz

Bobaz Wto Cze 28, 2022 10:13 pm

"bartek" napisał(a):
"Michał" napisał(a): Ja powiem jedno - jak kupno używanego auta to tylko z autotesto, dla własnego bezpieczeństwa, bo nikt nie chce kupić samochodu, który nadaje się tylko na złom. A oni sporządzą raporty i pomogą wybrać idealny samochód.
i na jakiej zasadzie to dziala?

No oni jakby za ciebie jadą na oględziny pojazdu i biorą go na "prześwietlenie" Robią zdjęcia, sporządzają raport techniczny jak u mechanika i dostajesz zwrotną informację co jest z tym pojazdem :)
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości