WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
matka polka rodzicielka

Bambino promuje „delikatne kosmetyki dla całej rodziny”. W reklamie Michalina Grzesiak

matka polka rodzicielka Nie Lis 25, 2018 11:06 pm

Litości !!!! Co promuje ta reklama? Ja widzę tam tylko: tzw. "ideał" matki, która nawet swojemu mężowi matkuje na tyle skutecznie, że ten niemota idzie się kąpać bez mydła i nie ma w tym nic nienormalnego, że nawet nie wie czy w domu jest coś do mycia. Co więcej, wydziera się na żonę po chamsku poganiając ją żeby obsłużyła jaśnie pana, a jedyne co jej w tym przeszkadza to "brak czułości". To nie było nieczułe, to było chamskie. I jeszcze ta duma tej kobiety z tego, że wszystko jest na jej głowie i tyle trzeba pamiętać, a ona taka wspaniała i tak dba o wszystkich - podczas gdy jej życiowy partner, dorosły chłop nawet się sam wykąpać nie umie - nie musi umieć, bo jego kobieta dumna z bycia żoną i matką z czułością nazwie jego chamstwo i ignorancję "wariactwem" i wyszuka mu ultradelikatny preprat do mycia, żeby mu się skórka nie podrażniła. Czyli mamy reklamę, która promuje "domowe chamstwo" - możesz być chamem - roszczeniowym i kompletnie nie zorientowanym w domowych sprawach ignorantem - byle byś był czułym.
Awatar użytkownika
Zen

Re: Bambino promuje „delikatne kosmetyki dla całej rodziny”. W reklamie Michalina Grzesiak

Zen Pon Lis 26, 2018 10:04 pm

Nie mogę zrozumieć co on tam do niej wykrzykuje?
Awatar użytkownika
lulu

Re: Bambino promuje „delikatne kosmetyki dla całej rodziny”. W reklamie Michalina Grzesiak

lulu Sob Gru 01, 2018 12:02 am

Najpierw pyta czy mają w domu coś do mycia, potem pogania tekstem "no Miśka !!!!!!!!!".Najbardziej mnie wnerwia to, że te preparaty są na półce na wyciągnięcie ręki tego kolesia, a ta cała Miśka zasuwa z drugiego końca domu, przerywając sobie swoją robotę (nawet jeżeli są to tylko pogłębione studia z zakresu płynu do kąpieli), żeby podać mu butelkę, którą on ma pod nosem. On tymczasem stoi pod prysznicem i się wydziera. Zresztą co to zagamoń - wlazł pod prysznic, odkręcił wodę i nagle się zorientował po co tam wlazł :-).Możliwe jednak, że ta nawiedzona Miśka wkurza mnie równie mocno lub bardziej.
Awatar użytkownika
Lola

Lola Śro Sty 02, 2019 8:23 pm

Koszmarna reklama promująca bardzo dużą nadwagę . Ja rozumiem Dove - normalne kobiety , ale ta kobieta z bambino ma poważny problem . Może pokazujmy w reklamach alkoholików i narkomanów bo to tacy sami uzależnieni ludzie jak ta Pani .To samo mogę powiedzieć o reklamie lizaków natursept gdzie bardzo gruba Pani przebrana za lekarza mówi żeby dzieci jadły lizaki gdy boli je gardło . Najlepiej niech dzieci myślą że leki to cukierki . Gdzie Ci ludzie mają rozum ja się pytam?
Awatar użytkownika
Gość

Gość Nie Sty 13, 2019 12:57 am

Czy ta baba odprawia jakieś rytuały nad dzieckiem? Głowa kozła , patroszenie jelonka ? I do tego niestabilna emocjonalnie z odpadającymi trybami . Brawo dla agencji antyreklamowej.
Awatar użytkownika
Kobieta

Kobieta Czw Sty 17, 2019 11:20 pm

Reklama okropna...hrabia się kąpie i biedactwo zapomniał mydła a jego usłużna przy grubawa żonka biegnie przez cały dom by go wybawić z opresji. Dno i tona mułu. Stereotyp zaniedbanej matki polki uciśnionej i księciunia nie splamionego życiem rodzinnym.
Awatar użytkownika
Suzi

Suzi Pią Sie 09, 2019 10:14 pm

Najgorsza reklama jaka kiedykolwiek widzialam! Tak! Gorszej nie ogladalam. Reklama prostacka, ten facet wydzierajacy sie, jakas porazka. Bardzo zle sie tego slucha, oglada. Nie moge uwiezyc, ze ludzie odpowiedzialni za reklame zgodzili sie na jej emisje. Osobiscie nie moge na nich patrzec.
Awatar użytkownika
Suzi

Suzi Pią Sie 09, 2019 10:15 pm

"Zen" napisał(a): Nie mogę zrozumieć co on tam do niej wykrzykuje?

Ja tez:-) nie można zrozumiec.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości