[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Barlinek z nowym serwisem od OS3

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Karol

Barlinek z nowym serwisem od OS3

Karol Śro Lip 23, 2014 8:36 am

Naprawdę zacnie, tylko po ch... komuś taki serwis? Pewnie będzie wszystkich użytkowników z jakieś 2 tys. miesięcznie. A narracja do tego dorobiona, o Panie, technologia RWD, tablety, smartfony, architektura informacji, 4 języki, a nawet strategia. Stratega przy tworzeniu serwisu, a cała zabawa za pieniądze naiwnego klienta.
Awatar użytkownika
Czesław

Re: Barlinek z nowym serwisem od OS3

Czesław Śro Lip 23, 2014 8:49 am

Moje doświadczanie jest takie, że jak ostatnio kupowałem podłogę to sobie pojechałam na Bartycką i tam obejrzałem, dotknąłem i kupiłem. Serwis producenta nie był mi do niczego potrzebny. Może jakbym leżał w Tworkach to z nudów odwiedziłbym ten serwis. Ale klient (Barlinek) ma pewnie poczucie dobrze wydanych pieniędzy, a już pewno utwierdzają go w tym pracownicy burdelowni czyli agencji :).
Awatar użytkownika
Jarosław N.

Re: Barlinek z nowym serwisem od OS3

Jarosław N. Śro Lip 23, 2014 9:41 am

Kolejny gniot za pieniądze klienta, w dodatku posmarowany tłuściutko komu trzeba po stronie klienta. Cała grupa na tym leci i wszyscy zadowoleni bo chcą wejść na główny parkiet giełdowy ale życie zweryfikuje tą fikcję
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości