WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcel R-R

Bauer ciągle największym wydawcą prasy w Polsce, dalej RASP i Polska Press (TOP 20)

Marcel R-R Wto Kwi 12, 2016 12:44 am

Bzdury, bzdury, bzdury.
Jakieś niemiecko brzmiące nazwy Bauer Media AG, Ringer-Axel Springer Verlag, Passauer Neue Presse, miały by świadczyć o niemieckim monopolu w Polsce ? Całkowita bzdura.
99 % mediów w Polsce są w rękach imperium Rydzyka, w pozostałych (procentach) swoje udziały ma Kaczor, Macierewicz , Aleksander Ścios i Matka Kurka.
Awatar użytkownika
abc

Re: Bauer ciągle największym wydawcą prasy w Polsce, dalej RASP i Polska Press (TOP 20)

abc Wto Kwi 12, 2016 6:14 am

Niemcy, Niemcy, Niemcy...
Awatar użytkownika
YKK

Re: Bauer ciągle największym wydawcą prasy w Polsce, dalej RASP i Polska Press (TOP 20)

YKK Wto Kwi 12, 2016 7:04 am

Do "znawców" i przerażonych dominacją niemca: wydawnictwo Bauer wydaje głównie kolorowe gazetki poświęcone rozrywce i programy telewizyjne. Nie wydaje prasy opiniotwórczej a jedyna niemiecka propaganda jaką tam znajdziecie to to, że w przepisach kulinarnych zamiast ziemniak napiszą czasem kartofel. Ringier Axel Springer Polska to znowu międzynarodowy koncern, głównie niemiecko - szwajcarski ale działający również u braci Czechów, na Słowacji i w Serbii. Edipresse to firma wchodząca w skład szwajcarskiego koncernu i podobnie jak Bauer nie wydająca żadnych opiniotwórczych tytułów.
Awatar użytkownika
Asptt

Asptt Wto Kwi 12, 2016 7:18 am

O święty Stanisławie! Same Krzyżaki! :D
Awatar użytkownika
Gorog

Gorog Wto Kwi 12, 2016 8:23 am

Nawet nie czytałem artykułu, ale ten tytuł!
No więc mam już chipsy i przyglądam się kiedy rozpocznie się w komentarzach krucjata w obronie prawdziwych polskich mediów :D
Awatar użytkownika
rank

rank Wto Kwi 12, 2016 9:42 am

Myślę, że fajnym i poglądowym zestawieniem byłoby dodatkowo pokazanie rankingu samych wydawców prasy magazynowej. Skoro mówiąc o kondycji rynku reklamowego w zestawieniach prezentuje się osobno dzienniki, a osobno magazyny - wyłuskanie z zestawienia wyników za same magazyny dałoby klarowny obraz dla reklamodawców...
Awatar użytkownika
ulo

ulo Wto Kwi 12, 2016 1:28 pm

Cieszy mnie, że EP notuje spadki. Oby tak dalej.
Awatar użytkownika
Patriota Adam

Patriota Adam Wto Kwi 12, 2016 11:14 pm

Mariusz Max Kolonko podczas gali NAGRODA KISIELA 2015 powiedział cytuję:
"75 procent rynku medialnego w Polsce jest w rękach niemieckich...
Wchodzę na jeden portal widzę tego samego człowieka finansowanego przez kapitał niemiecki 100 tys marek nie wiem, funtów, złotych dostaje z kapitału niemieckiego za praktycznie uprawianie niemieckiej propagandy To są ludzie któży są opłacani przez niemiecki kapitał".
Jednym z wielu dziennikarzy pracujących dla niemieckiego kapitału np.: Newsweek Polska i onet.pl jest Tomasz Lis.
Popieram petycję Mariusza Maxa Kolonki o "Ograniczeniu kapiału niemieckiego w mediach na terytorium państwa polskiego".
Awatar użytkownika
Adam

Adam Wto Kwi 12, 2016 11:21 pm

Jestem Polakiem dlatego nie czytam niemieckich gazet, portali internetowych i nie słucham niemieckich mediów w których komentują polską politykę i polskie i sprawy społeczne dotyczące Polski.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Wto Kwi 12, 2016 11:25 pm

Jestem Polakiem dlatego nie czytam niemieckich gazet, portali internetowych i nie słucham niemieckich mediów w których komentują polską politykę i sprawy społeczne dotyczące Polski.
Awatar użytkownika
Podium

Podium Śro Kwi 13, 2016 6:40 am

Pierwsze miejsce Bauer, drugie Axel, na podium PPG i uwaga na trzecim miejscu Agora. Dziwne podium gdzie czwarty jest na 3 miejscu???
Awatar użytkownika
:D

:D Śro Kwi 13, 2016 8:14 am

"Adam" napisał(a): Jestem Polakiem dlatego nie czytam niemieckich gazet, portali internetowych i nie słucham niemieckich mediów w których komentują polską politykę i polskie i sprawy społeczne dotyczące Polski.

Streszczajac - slucham Radia Maryja i ogladam TVR, wiec mysle samodzielnie :)
Awatar użytkownika
Ojciec

Ojciec Czw Kwi 14, 2016 6:59 am

Oni/niemce/ robią to bezinteresownie
Chcą wszystkim pomagać
To maja we krwi
A jeszcze nie powiedzieli wszystkiego
Bedą chcieli przyjść osobiście
We Wrocławiu w konsulacie już pomagają /300 osób /
I tak wszystkiego nie są w stanie przerobić
I dlatego chcą nam muzułmanów wepchnąć
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości