WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fan

Bauer kupił magazyn „Olivia” od Marquarda

Fan Pon Lut 27, 2012 4:56 pm

Zajebiście. Niech pokażą jak się robi prasę!
Awatar użytkownika
ekspert

Re: Bauer kupił magazyn „Olivia” od Marquarda

ekspert Pon Lut 27, 2012 5:38 pm

robi się ciekawie - G+J i Marquard powoli się zwijają ...
Awatar użytkownika
anka

anka Pon Lut 27, 2012 10:15 pm

Oliwia wraca do WBC.
Awatar użytkownika
oliva

oliva Pon Lut 27, 2012 11:46 pm

Lepiej pozno niz wcale. Juz slysze ten łoskot spadającej glowy... lub dwóch. Jak widac,oliva sprawiedliwa ;-)
Awatar użytkownika
meloman

meloman Pon Lut 27, 2012 11:58 pm

lalalalal, wagnerowa wy...lalalalal
Awatar użytkownika
ewa w

ewa w Wto Lut 28, 2012 12:50 am

AAAAA... sprzedam tanio Nissana Quashqai z ratami, nie będzie mi już potrzebny ;-(.
Awatar użytkownika
Mena

Mena Wto Lut 28, 2012 10:51 am

ekspert napisał(a):robi się ciekawie - G+J i Marquard powoli się zwijają ...

Marquard pozbył się tylko pism poradniczych.
Awatar użytkownika
Miki

Miki Wto Lut 28, 2012 10:56 am

Jak dla mnie to absurd i żałość nad żałościami! Zamiast bawić się w interpersonalne obsrywki radzę zastanowić się co dzieje się z pismami poradniczymi. Teraz właściwie Bauer staje się jedynym potentatem poradniczym - poza tym zostaje tylko Claudia w G+J i Przyjaciółka oraz Pani Domu w Edipresse. A teraz proszę się zastanowić do czego to wszystko zmierza i jak wiele redaktorek poleci. Chyba do śmiechu nie jest nikomu kto egzystuje w tym bagienku, nie jest, a przynajmniej być nie powinno. Nie rozumiem więc skąd ta satysfakcja i radość!
Awatar użytkownika
Lorla

Lorla Wto Lut 28, 2012 10:59 am

oliva napisał(a):Lepiej pozno niz wcale. Juz slysze ten łoskot spadającej glowy... lub dwóch. Jak widac,oliva sprawiedliwa ;-)

Skąd w tobie tyle jadu? Skrzywdził cie kto chyba bardzo...
Awatar użytkownika
Katy

Katy Wto Lut 28, 2012 12:39 pm

Bauer uzdrowi Olivie z pewnością. a to byla naprawde niezla gazeta.szkoda
Awatar użytkownika
oliva

oliva Wto Lut 28, 2012 1:42 pm

Lorla napisał(a):
oliva napisał(a):Lepiej pozno niz wcale. Juz slysze ten łoskot spadającej glowy... lub dwóch. Jak widac,oliva sprawiedliwa ;-)

Skąd w tobie tyle jadu? Skrzywdził cie kto chyba bardzo...

O tak... Bardzo. I długo czekałam na tę chwilę.
Awatar użytkownika
Dżozef

Dżozef Wto Lut 28, 2012 4:15 pm

uprzejmie informuję, ze obie panie z oliwii mają się dobrze. Niestety. wróciły do siebie. Widziałem!
Awatar użytkownika
DDa

DDa Wto Lut 28, 2012 6:15 pm

Dżozef napisał(a):uprzejmie informuję, ze obie panie z oliwii mają się dobrze. Niestety. wróciły do siebie. Widziałem!

Czy ktos mi wytłumaczy czemu ich tak nie lubicie???????
Awatar użytkownika
piki

piki Wto Lut 28, 2012 8:54 pm

Miki napisał(a):Jak dla mnie to absurd i żałość nad żałościami! Zamiast bawić się w interpersonalne obsrywki radzę zastanowić się co dzieje się z pismami poradniczymi. Teraz właściwie Bauer staje się jedynym potentatem poradniczym - poza tym zostaje tylko Claudia w G+J i Przyjaciółka oraz Pani Domu w Edipresse. A teraz proszę się zastanowić do czego to wszystko zmierza i jak wiele redaktorek poleci. Chyba do śmiechu nie jest nikomu kto egzystuje w tym bagienku, nie jest, a przynajmniej być nie powinno. Nie rozumiem więc skąd ta satysfakcja i radość!

Przecież jeszcze Dobre Rady w Burdzie
Awatar użytkownika
pola negra

pola negra Wto Lut 28, 2012 9:43 pm

DDa napisał(a):
Dżozef napisał(a):uprzejmie informuję, ze obie panie z oliwii mają się dobrze. Niestety. wróciły do siebie. Widziałem!

Czy ktos mi wytłumaczy czemu ich tak nie lubicie???????

To może ja spróbuje: to przykład dość miernych dziennikarek, którym władza uderzyła do głowy. Przyzna to każdy, kto pracował z nimi kiedyś, gdy jeszcze nieudolnie redagowały swoje teksty, a potem spotkał je w zupełnie innym układzie zależności. I w tym, co pisze, nie ma złośliwości. Czysty obiektywizm. Chyba ze ktoś może pamięta jakiś sukces tych pań? Nie sięgając zbyt głęboko, wystarczy przytoczyć trzy przykłady. Przykład nr 1 - Świat kobiety (po odejściu Ewy W. tytuł w zasadzie wymiata ;-). Przykład nr 2 - Pani Domu (gdyby nie Edi, pewnie nakład byłby dziś porównywalny z Moim Psem lub nawet Kotem). Przykład nr 3 - Olivia (ooo.... przepraszam, niemal się wygadałam ;-)
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości