WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kolis

Bauer łączy redakcje „CD-Action” i „PC Format”. Szefem Adam Chabiński, odchodzi Dawid Bojarski

kolis Czw Paź 17, 2019 6:06 am

Nie ma to jak gazety o komputerze xd
Awatar użytkownika
Moja opinia

Re: Bauer łączy redakcje „CD-Action” i „PC Format”. Szefem Adam Chabiński, odchodzi Dawid Bojarski

Moja opinia Czw Paź 17, 2019 7:43 am

CD Action stało się pismem mocno bufoniastym i zadzierającym nosa, brak poważnej konkurencji ewidentnie im nie służy. W dodatku stale spadający poziom tekstów i tragiczne w ostatnim czasie pełne wersje gier (nie ma co ukrywać, że były one istotnym elementem zachęcającym do zakupu).
Awatar użytkownika
YKK

Re: Bauer łączy redakcje „CD-Action” i „PC Format”. Szefem Adam Chabiński, odchodzi Dawid Bojarski

YKK Czw Paź 17, 2019 7:53 am

A co ma wspólnego CD Action i PC Format? A no tak, wydawcę...
Awatar użytkownika
Mech

Mech Czw Paź 17, 2019 9:52 am

Już dekadę temu krzesła w redakcjach pism komputerowych były gorące, a rotacja spora. Dziwię się ludziom, którzy tkwią w takich miejscach, bo to oczywiste, że zostaną zredukowani raczej prędzej niż później.
Awatar użytkownika
taka_prawda

taka_prawda Czw Paź 17, 2019 2:41 pm

a co z Jerzym Poprawą? zostaje?
Awatar użytkownika
matt

matt Czw Paź 17, 2019 3:47 pm

"Moja opinia" napisał(a): CD Action stało się pismem mocno bufoniastym i zadzierającym nosa, brak poważnej konkurencji ewidentnie im nie służy. W dodatku stale spadający poziom tekstów i tragiczne w ostatnim czasie pełne wersje gier (nie ma co ukrywać, że były one istotnym elementem zachęcającym do zakupu).

Spędziłeś ostatnią dekadę w jaskini? "CD-Action" było - jest! - redagowane na wysokim poziomie. Mają kompetentne, wiarygodne recenzje i dobrą publicystykę. Kupuję od lat regularnie - dla tekstów właśnie, a nie kodów na gry. Szkoda, że Bauer podjął taką decyzję, ale dla nich to po prostu zbyt mały biznes.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Czw Paź 17, 2019 9:51 pm

Dalsza optymalizacja kosztów jak widać, jedne naczelny poprawił wynik CDA w dwa lata z 80 ty 30 tys, a teraz wszystko dostanie ten który zrobił z PCF dwumiesięczniki. Teraz na zmianę będzie można wydawać parzyste miesiące PCF, nieparzyste CDA.
Awatar użytkownika
cx

cx Czw Paź 17, 2019 11:53 pm

i dobrze to zawsze było ch***we pisemko dla gównażerii
Awatar użytkownika
Prawdomówny

Prawdomówny Pią Paź 18, 2019 10:41 am

Niech połączą tytuły w jeden: CD Format - zwiększą objętość połączonego pisma o 50% (względem CDA), wywalą (i tak już mierne) pełniaki. A cenę niech ustalą na 4.99 PLN-a.
Awatar użytkownika
UP

UP Pią Paź 18, 2019 10:45 am

"matt" napisał(a):
"Moja opinia" napisał(a): CD Action stało się pismem mocno bufoniastym i zadzierającym nosa, brak poważnej konkurencji ewidentnie im nie służy. W dodatku stale spadający poziom tekstów i tragiczne w ostatnim czasie pełne wersje gier (nie ma co ukrywać, że były one istotnym elementem zachęcającym do zakupu).

Spędziłeś ostatnią dekadę w jaskini? "CD-Action" było - jest! - redagowane na wysokim poziomie. Mają kompetentne, wiarygodne recenzje i dobrą publicystykę. Kupuję od lat regularnie - dla tekstów właśnie, a nie kodów na gry. Szkoda, że Bauer podjął taką decyzję, ale dla nich to po prostu zbyt mały biznes.

dobrej publicystyki nie czytałeś xD
Awatar użytkownika
beka z "dziennikarzy"

beka z "dziennikarzy" Pią Paź 18, 2019 11:29 am

Podobają mi się w tej gazecie konstrukcje w rodzaju "pecety i laptopy".
Awatar użytkownika
:D

:D Pią Paź 18, 2019 12:33 pm

"beka z "dziennikarzy"" napisał(a): Podobają mi się w tej gazecie konstrukcje w rodzaju "pecety i laptopy".

W języku potocznym jest to przyjęte, a pismo nie jest przecież adresowane do specjalistów, a normalnych ludzi, graczy. Slang jest slangiem.
Awatar użytkownika
xaz

xaz Sob Paź 19, 2019 12:25 am

Mają słabe pełniaki od jakiegoś roku to przestałem kupować.
Awatar użytkownika
Dagmara

Dagmara Sob Paź 19, 2019 10:56 pm

Czy orientuje się ktoś jak wygląda nakład i ilość sprzedanych egzemplarzy począwszy od tego roku? Nie mam pojęcia gdzie można znaleźć taką informację, a chodzi mi o to czy nakład pikuje.
Awatar użytkownika
Teleskop

Teleskop Nie Paź 20, 2019 2:21 pm

"Dagmara" napisał(a): Czy orientuje się ktoś jak wygląda nakład i ilość sprzedanych egzemplarzy począwszy od tego roku?

Styczeń: nakład 87 tys, sprzedaż 41 tys
Luty: nakład 90 tys, sprzedaż 37 tys
Marzec: nakład 80 tys, sprzedaż 39 tys
Kwiecień: nakład 75 tys, sprzedaż 33 tys
Maj: nakład 78 tys, sprzedaż 32 tys
Czerwiec: nakład 78 tys, sprzedaż 33 tys
Lipiec: nakład 70 tys, sprzedaż 34 tys
Sierpień: nakład 70 tys, sprzedaż 31 tys

źródło: www.teleskop.org.pl/zkdp/index.jsp?p=publicDataNoReg
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość