WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
MirekobrażonynaZET

Beata Pawlikowska odchodzi z Radia ZET, nie chciała zmian „Świecie według Blondynki”

MirekobrażonynaZET Nie Mar 20, 2016 5:34 pm

Brawo ! Zabraliście jedną z niewielu autorskich audycji w tym radiu...........
Awatar użytkownika
rurku

Re: Beata Pawlikowska odchodzi z Radia ZET, nie chciała zmian „Świecie według Blondynki”

rurku Nie Mar 20, 2016 5:36 pm

Najpierw Weiss, teraz ona. Brzydko Zetko, bardzo brzydko.
Awatar użytkownika
Beti

Re: Beata Pawlikowska odchodzi z Radia ZET, nie chciała zmian „Świecie według Blondynki”

Beti Nie Mar 20, 2016 5:38 pm

Nareszcie!!!!
Awatar użytkownika
WarMan04

WarMan04 Nie Mar 20, 2016 5:41 pm

Ciekawa polityka Radia ZET w walce o słuchaczy. Likwidują jedyną audycję, która była w pewien sposób inna od pozostałych i na pewno miała wiernych słuchaczy. Wielka szkoda...
Awatar użytkownika
saborio

saborio Nie Mar 20, 2016 5:46 pm

Nie podobało im się, że za dużo gadania? Czy że czasami, Beata zagrała coś spoza playlisty? :-(
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Nie Mar 20, 2016 5:50 pm

Dziękuję za te wszystkie audycje i zwyczajnie mi przykro że autorska i ciekawa audycja zostanie zastąpiona przez komputer i "zetkową" konferansjerkę opartą na żartach z których nikt się nie śmieje. Może walczą o podniesienie słuchalności pasma więc niech walczą ale z pewnością ja tego radia o tej porze nie będę słuchał bo Beata Pawlikowska miała pomysł na audycję a komputer to nie jest "pomysł"
Awatar użytkownika
olo

Re: Beata Pawlikowska odchodzi z Radia ZET, nie chciała zmian w „Świecie według Blondynki”

olo Nie Mar 20, 2016 5:52 pm

Marudziła
Awatar użytkownika
Poland

Re: Beata Pawlikowska odchodzi z Radia ZET, nie chciała zmian w „Świecie według Blondynki”

Poland Nie Mar 20, 2016 5:57 pm

Z tego co słyszałem od sprawdzonego informatora to pasmo zajmie teraz "Szymon Majewski show"
Awatar użytkownika
radiofun

radiofun Nie Mar 20, 2016 6:29 pm

Radio ZET spada na psy...już się nie da tego słuchać.
Awatar użytkownika
to ino ja

to ino ja Nie Mar 20, 2016 6:36 pm

A ja Wam mówię to wszystko wina Kaczyńskiego! I Macierewicza w czarnym skórzanym płaszczu.
Awatar użytkownika
któś

któś Nie Mar 20, 2016 6:38 pm

Kiedy szesnaście lat temu grupa dziennikarzy w proteście odchodziła z radia Zet pani Pawlikowska jako osoba z półrocznym wtedy stażem powiedziała, że pracodawca prywatny może zatrudniać i zwalniać kogo chce. Dziś niech Pani Beata powtórzy sobie na głos te słowa.
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Nie Mar 20, 2016 6:45 pm

Żegnaj radio ZET, nawet nie do usłyszenia.
Awatar użytkownika
morst

morst Nie Mar 20, 2016 6:54 pm

"Lepiej się rozstać, tak jak w miłości"

To tak jak w wieloletnim małżeństwie z tym_co_chodzi_boso - lepiej się rozstać i unieważnić małżeństwo przed sądem biskupim niż trwać w nim i się męczyć.
Awatar użytkownika
jak.kowalski

jak.kowalski Nie Mar 20, 2016 7:03 pm

A mi przykro, że już nie ma czego słuchać w tym radiu...
Rano przerzuciłam się na inne radio a teraz i w niedzielę też będę musiał...
Awatar użytkownika
Mango

Mango Nie Mar 20, 2016 7:12 pm

Mam takie wrażenie, że to co było dobre w radiu to się już skończyło. Likwidowanie tak znakomitej audycji z dużą radiową tradycją niczego w słuchalności Radia Zet nie zmieni, ponieważ radio od kilku lat nie ma nic ciekawego do zaprezentowania słuchaczom. Program „Świat według Blondynki” był wyrazisty, bardzo interesujący również pod względem muzycznym. Pozostałe propozycje radia Zet są żadne. I założę się, że zmiana prowadzącej nie poprawi słuchalności radia. Szkoda. Widać, że "dobra zmiana" weszła FRONTOWYMI drzwiami do Radia ZET.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości