[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Będzie drugi sezon serialu “Przepis na życie”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
iga

Będzie drugi sezon serialu “Przepis na życie”

iga Pią Kwi 15, 2011 8:36 am

swietny serial,od czasu Magdy M dawno nic tak dobrego nie bylo, no moze oprocz ustausta,powiew wreszcie czegos innego niz pisze pani łepkowska
Awatar użytkownika
solorz

Re: Będzie drugi sezon serialu “Przepis na życie”

solorz Pią Kwi 15, 2011 8:36 am

news roku....
Awatar użytkownika
Himber

Himber Pią Kwi 15, 2011 9:45 am

sezon m IV, D. -u, Ms. ~nie; lm M. -y
1. pora roku
Sezon letni.
Sezon jesienno-zimowy.
2. okres, w ciągu którego urzeczywistnia się jakaś działalność; dogodny, odpowiedni do czegoś okres w obrębie roku
Sezon koncertowy, operowy, teatralny.
Sezon kąpielowy, turystyczny, urlopowy.
Sezon sportowy (np. bokserski, kolarski, lekkoatletyczny).
Otworzyć, rozpocząć, zainaugurować sezon.
Sezon trwa, jest w pełni.
Szczyt sezonu.
Martwy sezon okres częściowego lub zupełnego zastoju w jakiejś działalności (np. w życiu kulturalnym, w handlu, w sporcie) właściwy pewnym porom roku
Sezon ogórkowy okres letniego zastoju w życiu kulturalnym miasta
3. okres dojrzewania i zbiorów roślin, owoców itp.
Sezon nowalijek, truskawek.
Rozpoczyna się, kończy się sezon śliwek.
fr.

Więc chrzańcie tak dalej z tymi "sezonami" w stosunku do seriali. Z rdzenia słowa "serial" wynika jasno, ze mamy do czynienia z "seriami" odcinków, więc po co ta nowomowa i durne kalkowanie obcych określeń? I to mają być "media". Chyba w znaczeniu kanalizacja.
Awatar użytkownika
hiper

hiper Pią Kwi 15, 2011 11:10 am

Super uwielbiam ten serial:-) Jest on świetnym następcą w niedzielne wieczory po serialu Teraz albo nigdy.
Awatar użytkownika
MuFfFinOwo

MuFfFinOwo Pią Kwi 15, 2011 2:00 pm

Jeszcze żaden serial mnie tak nie wciągnął jak ten :D Więc proszę niech będzie na antenie przez dłuuugi czas ^^
Awatar użytkownika
Ekwidysanta

Ekwidysanta Pią Kwi 15, 2011 3:21 pm

Też go lubię, tylko trochę przypomina mi historie wymyślone przez panią Grocholę. No i strasznie długo (mierząc w odcinkach) Anka dochodziła do tego, że powinna realizować się w tym, co lubi i co bardzo dobrze jej wychodzi. Już 2 odcinki pracuje, ale nie gotuje, tylko pomywa. Pozostaje mieć nadzieję, że Agnieszka Pilaszewska - autorka scenariusza - nie zrobi z drugiej serii czegoś tak idiotycznego, jak druga część "Magdy M". O "Teraz albo nigdy" nawet nie wspominam (na myśl o Buzkównie, która jakoby pracowała w NASA do dziś skręca mnie ze śmiechu).
Awatar użytkownika
amelek

amelek Pon Kwi 25, 2011 11:13 am

Przepis na życie to najlepszy polski serial ,jaki kiedy kolwiek oglądałam i nie wyobrazam sobie że miało by nie być 2 sezonu.
Gratuluje producentom serialu :)
Awatar użytkownika
kasik

kasik Pon Maj 23, 2011 2:03 pm

huuuuuurrrrraaaa!!!!
Awatar użytkownika
Ola12

Ola12 Pon Maj 23, 2011 10:07 pm

Takiego serialu dawno nie oglądałam! Jest super!
Oczywiście czekam na 2 sezon! :)
Awatar użytkownika
Ola12

Ola12 Pon Maj 23, 2011 10:08 pm

Takiego serialu dawno nie oglądałam! Jest super!
Oczywiście czekam na 2 sezon! :)
Awatar użytkownika
marta

marta Śro Maj 25, 2011 12:23 am

kapitalny serial!
Awatar użytkownika
fanka :)

fanka :) Czw Maj 26, 2011 5:45 pm

nareszcie ja myślę że można myśleć już o 3 i 4 :) ja nie mogę się doczekać super serial poziom i życie mało sztuczny brawa dla Pani Pilaszewskiej
Awatar użytkownika
wojewódzka:)

wojewódzka:) Nie Maj 29, 2011 10:06 pm

i 5 i 10....tylko niech nie namieszają jak w Modzie na Sukces :):):):)
Awatar użytkownika
angelina2405

angelina2405 Nie Cze 12, 2011 7:18 pm

Uwielbiam tenb serial! Lic\ę nie tylko na drugi sezon ale i kolejne... Świetnie dobrani aktorzy, którzy w pełni odgrywaja swoje role. Seial z dowcipem a zarazem pokazujący naszą codzienność. Jeśli ktoś nie oglądał pierwszej serii, polecam następne odcinki!
Awatar użytkownika
Fajoska

Fajoska Nie Lip 03, 2011 10:09 am

kiedy będzie drugi sezon ???
super serial !:DDD
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości