[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Będzie nowa oferta nc+. „Pracujemy nad rozwiązaniami”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
amaryna

Będzie nowa oferta nc+. „Pracujemy nad rozwiązaniami”

amaryna Wto Kwi 09, 2013 1:13 am

Nowa twarz promująca NC+ to Monika Głodek, była partnerka Roberta Janowskiego. "NC+ Floryda w Twoim domu".
Awatar użytkownika
analiza rynku

Re: Będzie nowa oferta nc+. „Pracujemy nad rozwiązaniami”

analiza rynku Wto Kwi 09, 2013 8:25 am

Najlepszym rozwiązaniem dla Cyfra+ jest pognanie tego bankruta ITI i powrót do starych pakietów,iti i tak predzej czy później padnie i pociagnie za sobą Cyfrę+.TEFAUEN ma duże spadki oglądalności iti nie sprzedała obligacji na kwotę 485mln euro.
Awatar użytkownika
Kate

Kate Wto Kwi 09, 2013 8:37 am

Mieli wystarczająco dużo czasu po fuzji na opracowanie ofert. Zlekceważyli Polaków, więc dostaną moje wypowiedzenie jeszcze w tym tygodniu.
Awatar użytkownika
Michał F

Michał F Wto Kwi 09, 2013 9:02 am

Chyba ktoś się wystraszył ilości wypowiedzeń jakie płyną i płyną....................
Awatar użytkownika
eso

eso Wto Kwi 09, 2013 9:08 am

Miesiącami przygotowywana oferta okazała się bublem, a teraz w kilka dni przygotują super ofertę? Chyba jej znowu nie zrozumiemy...
Awatar użytkownika
Kri_

Kri_ Wto Kwi 09, 2013 9:20 am

W piątek wysłałem wypowiedzenie Francuzowi, zaraz się pewnie rozdzwonią telemarketerzy, czekam na propozycje choćby przypominajace Polsatowskie.........
Awatar użytkownika
lol

lol Wto Kwi 09, 2013 9:23 am

A co z ofertą na kartę? Obecnie w n na kartę ubywaja kanały z pakietu domowego, cena pozsotaje ta sama a kanałów mniej! Do tego za 4 kanały npremium dali 2 canal family a cena bez zmian! Żeby przynajmnije zachowac klientów z usługi na kartę powinni dodac pare kanałow do pakietu domowego (moze warto pomyśleć nad programami dla dzieci bo obecna oferta jest bardzo słaba). Dodatkowo powinni zrezygnować z obecnej oferty wg której żeby mieć pakiet z canal +family trzeba opłacić ten też pośredni. Myślę że większe zaisteresowanie byłoby gdyby istaniał możliwość opłacenia dowolnego z oferowanych pakietów bez konieczności obowiązkowego opłacenia pakietów "po drodze".
Awatar użytkownika
Kibic

Kibic Wto Kwi 09, 2013 9:50 am

Pan z infolinii oddzwonił do mnie z ofertą migracyjną. Zamiast 49,- zl. za C+ i 49,- zl. za N (interesuje mnie wyłącznie sport), otrzymałem zapewnienie, że teraz za 199,- zl. otrzymam pewność oglądania wszystkich transmisji telewizyjnych z jednego dekodera ! A do drugiego telewizora moge dokupic usługę Multiroom. Pan był szczery do bólu : najlepsze mecze będą tylko dla użytkowników NAJDROŻSZEGO pakietu. Hitów nie obejrzą posiadacze tańszych wersji NC+. Proste ?
Awatar użytkownika
168GeV

168GeV Wto Kwi 09, 2013 9:58 am

To tylko gra na zwłokę. Wypowiedzenie muszą dostać do 14 Kwietnia . Czyli znając Pocztę Polską trzeba wysłać najpóźniej dziś.
Kilka dni oczekiwania = automatyczna migracja.
Awatar użytkownika
m16

m16 Wto Kwi 09, 2013 10:04 am

cześć Forumowicze,

proszę Was o poradę. jestem abonentem C+, sprawę śledzę codziennie i jestem mocno niespokojny.
jednak do dziś nie otrzymałem żadnego listu informującego mnie o zmianie warunków umowy. z pakietu jestem jak dotąd umiarkowanie zadowolony. oczywiście żadne jednostronne zmiany warunków umowy ze strony nC+ nie wchodzą w grę. z drugiej strony słyszałem, że czas na ewtl. wypowiedzenie umowy mam do końca bm. co radzicie? czekać na list jako podkładkę pod rezygnację, czy wypowiadać już teraz? jasna sprawa nikt do mnie nie dzwonił i nic nie proponował.

pozdr
Awatar użytkownika
Artgru

Artgru Wto Kwi 09, 2013 10:56 am

Jak nie zmienicie to sami sobie będziecie oglądali program !!
Awatar użytkownika
m16

m16 Wto Kwi 09, 2013 11:11 am

@miałem cyfre

thx!
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Kwi 09, 2013 11:23 am

Ja mam to już za sobą. List wysłany z kategorycznym NIE! Ludzie nie dajcie się w du.ę ładować bez wazeliny. Wypowiedzenie umowy mówi stanowczo NIE dam się w trąbę nabijać. A jak będziecie bez satki gryźć ściany, i szlochać, zawsze możecie za miesiąc podpisać nową umowę na swoich warunkach, lub wybrać polsat... Ale najważniejsze nie dajcie się żabojadom robić w trąbę!
Awatar użytkownika
anty_na_100_procent

anty_na_100_procent Wto Kwi 09, 2013 11:47 am

1) MIAŁEM umowę na czas nieokreślony teraz chcą mi dać kaganiec o rozmiarze 18 miesięcy

2) MIAŁEM abonament za 99zł na wszystkie kanały premium i vod - teraz za to samo (znika n premium i wchodzi canal+) proponują mi łaskawcy za 179 zł (w regularnej ofercie 199 zł)

Jeśli się zgodzę na takie warunki to mam wrażenie, że moja tylnia część ciała będzie mnie bardzo piekła....

3) MAM - wypowiedzenie umowy w ręku -> kierunke poczta.
Awatar użytkownika
anty-tv

anty-tv Wto Kwi 09, 2013 11:59 am

czegoś tu nie rozumiem... to najpierw się wrzuca ofertę (marną) na rynek, a potem dopiero się dopracowuje...?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości