WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
bbc

„Belfer 2” hitem Canal+. Premierowe odcinki śledzi 306 tys. widzów (szczegółowe dane)

bbc Czw Lis 09, 2017 1:28 am

Na miejscu C+ dyskretnie przemilczałbym te 10 tygodni... To nawet nie jest słaby serial, to jest katastrofa roku. Dlaczego coś takiego zrobili po sukcesie sezonu 1? Chyba nigdy tego nie zrozumiem
Awatar użytkownika
gość

Re: „Belfer 2” hitem Canal+. Premierowe odcinki śledzi 306 tys. widzów (szczegółowe dane)

gość Czw Lis 09, 2017 2:50 am

bardzo fajny serial i zasługuje na takie wyniki :)
Awatar użytkownika
Ło

Re: „Belfer 2” hitem Canal+. Premierowe odcinki śledzi 306 tys. widzów (szczegółowe dane)

Ło Czw Lis 09, 2017 6:26 am

Dlaczego zawsze druga seria jest gorsza niż pierwsza?
Awatar użytkownika
presiak

presiak Czw Lis 09, 2017 8:54 am

pierwsza seria po prostu mnie przykuła do ekranu. a teraz? pierwszy odcinek 2 serii- ok,2 odcinek - da się obejrzeć, 3 odcinek - lipa. 4 odcinka już nie dam rady obejrzeć.
Awatar użytkownika
zonk

zonk Czw Lis 09, 2017 12:08 pm

Wataha 2 o wiele wiele lepsza od Belfra 2. Na Belfrze 2 kładę się ze śmiechu z odcinka na odcinek, twórcy niestety nie mają dla mnie litości. ABW ruszone z posad z powodu jednej naszywki na plecaku, aaaaahhhhh!!!
Awatar użytkownika
Widz

Widz Czw Lis 09, 2017 12:42 pm

Skandaliczne udzwiekowienie, nie mozna zrozumiec dialogow
Awatar użytkownika
tomek

tomek Czw Lis 09, 2017 2:22 pm

Skoro wszyscy znają sie tak mocno na filmach to moze niech chwyca kamerę i nakreca cos sami? Ciekaw jestem efetkow, jak to u nas, potraficie tylko narzekać ze cos slabe, niedopracowane, a sami zapewne nic dobrze nie robicie, tak samo w innych dziedzinach, reprezentacja w noznej gra slabo przez 45 min to piszecie ze zwolnic trenera, zagrają drugie 45 min dobrze i wygrają to sie podniecacie, ze zagrali najlepszy mecz od kilku lat. Podsumowując zanim będziecie cos krytykować to zróbcie cos fajnego najpierw sami, po drugie nikt wam nie każe niczego ogladac
Awatar użytkownika
Denny

Denny Czw Lis 09, 2017 4:27 pm

@tomek- ja na przykład mam fajną pracę, w której osiągam jakieś tam sukcesy i chyba mogę ponarzekać na twórców Belfra 2 ? Każdy z nas jest w czymś dobry i ma prawo krytykować kogoś innego za to, że mu nie poszło.
Awatar użytkownika
Medioznawca

Medioznawca Czw Lis 09, 2017 4:57 pm

Serial położony, bo zaangażowano do niego ludzi, którzy nauczeni są pracy na akord. Drugi sezon zakończy temat "Belfra", ale oczywiście sukces zostanie odtrąbiony, by towarzystwo wzajemnej adoracji przypadkiem nie poczuło się niedocenione.
Awatar użytkownika
asia

asia Czw Lis 09, 2017 5:17 pm

nie wiem czy to taki hit nawet 1 mln widzow nie ma :P
Awatar użytkownika
abc

abc Czw Lis 09, 2017 5:37 pm

Strasznie to słabe, momentami aż karykaturalnie
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Lis 09, 2017 8:11 pm

Słabe bo zmieniała się ekipa realizatorów. Mnie najbardziej drażnią zdjęcia Sobocińskiego. Pod tym względem 1 seria bardziej mi się podobała.
Awatar użytkownika
Gigi

Gigi Sob Lis 11, 2017 8:26 pm

Miłośnikom I sezonu polecam książkę "Szkoła na wzgórzu" Sebastiana Imielskiego. Powieść mało nagłośniona, ale klimatem i fabułą bardzo do Belfra podobna. Chyba nawet lepsza od serialu. Za II sezon mam zamiar dopiero się zabrać
Awatar użytkownika
Dorota

Dorota Nie Lis 12, 2017 11:46 pm

Gra aktorów sztuczna i nieprofesjonalna. Brak ładu i składu. Główny bohater działa jak idiota, a policja poprzez swoją ignorancje działa jak pospolite ruszenie. Obejrzałam już 4 odcinki i potwierdza się fakt, że jak się zrobi 1 sezon, to pozostałe są coraz gorsze. Może i oglądalność jest duża, bo ludzie są ciekawi zakończenia, ale niesmak pozostaje.
Awatar użytkownika
!

! Wto Lis 21, 2017 10:01 am

Takiego drewna aktorskiego i braków w filmowym rzemiośle, nie było od czasu offowych produkcji braci Matwiejczyków. Nawet Ogromne środki na promocję nie przykryją miernoty na ekranie.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości