[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Bernadetta Bieszczanin szefową „Pytania na śniadanie”. Będą zmiany w programie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
bsdette

Bernadetta Bieszczanin szefową „Pytania na śniadanie”. Będą zmiany w programie

bsdette Czw Lut 05, 2015 8:23 am

Prawicowy skręt "Śniadania za pytanie" - skoro pojawia się Cezary Jęksa ? W polskich reaiach taki program powinien nazywać się "Piwko czy wódeczka" już raczej
Awatar użytkownika
BARNABA

Re: Bernadetta Bieszczanin szefową „Pytania na śniadanie”. Będą zmiany w programie

BARNABA Czw Lut 05, 2015 8:51 am

Czarek to super gość. Powodzenia! :-)
Awatar użytkownika
Kamil Sans -Sens

Re: Bernadetta Bieszczanin szefową „Pytania na śniadanie”. Będą zmiany w programie

Kamil Sans -Sens Czw Lut 05, 2015 10:34 am

Od lat zastanawiam się kto ogląda telewizję śniadaniową... no może poza realizacją i wydawcami oraz przysypiajacymi kamerzystami w studio ? No moze oglada to też kilkoro emerytów tuż przed poranną drzemką ? No nie jest to chyba grupa docelowa uzasadniajaca kosztowne istnienie pogaduszek na kanapce przy dziadziisu, wujciu i babce. Prawda?
Awatar użytkownika
rolex

rolex Czw Lut 05, 2015 10:49 am

Jęksa już był...I niczym szczególnym in plus nie wykazał sie
Awatar użytkownika
ehem

ehem Czw Lut 05, 2015 12:07 pm

Dobrze że facet, może ten babski TV coś się zmieni, bo to nie jest PNŚ, to już jest tylko poradnik dla mam i babć.
Awatar użytkownika
ddtvn

ddtvn Czw Lut 05, 2015 3:13 pm

Ddtvn w dni powszednie zaczyna się o 8:00 a w weekendy o 8:30, czyli dokładnie odwrotnie niż napisaliście to Państwo w artykule :)
Awatar użytkownika
ela

ela Czw Lut 05, 2015 4:15 pm

Dobrze napisali , przeczytaj uwaznie :)
Awatar użytkownika
j

j Czw Lut 05, 2015 4:50 pm

@ela od wczoraj w internecie? Jak coś raz napisane to można to zmienić. To nie papier.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Czw Lut 05, 2015 5:36 pm

Pampersy wracają? o nie!!!!
Awatar użytkownika
nick

nick Czw Lut 05, 2015 11:20 pm

Brawo Berni! Gratulacje!
Awatar użytkownika
ewa

ewa Pią Lut 06, 2015 4:41 pm

Mam nadzieję ,że zmiany będą dotyczyły też prowadzących .Może zniknie z wizji p.Rogalska .Jej infaltylność naprawdę psuje przyjemność oglądania!
Awatar użytkownika
nina

nina Pią Lut 06, 2015 8:01 pm

nigdy,przenigdy nie będę rozumiała,dlaczego świetni prowadzący,np.para chincz i kammel znikają a zastępują ich dużo słabsi prezenterzy
Awatar użytkownika
zasypiajacy operator

zasypiajacy operator Nie Lut 08, 2015 6:30 pm

czego tu nie rozumiesz, jak nie pucujesz komus to w TVP NIE PRACUJESZ chyba ze jestes synem lub córka kogos w tvp , powinni zmienić nazwe na TVP RODZINA A NIE S.A

JAK POWSTAJA TEMATY DO PROGRAMU???
WYSTARCZY DZIEN WCZESNIEJ OBEJŻEĆ DDTVN;-) I JUTRO BEDZIE TEMAT W PYTANIU
Awatar użytkownika
Mira44

Mira44 Wto Lut 17, 2015 12:54 pm

To wiem komu zawdzięczam fakt, że przestałam oglądać "dwójkęe" glownie dzieki ofercie w rozrywce tego programu.Te obłedne "kabaRETY" to zasluga pani Beni Bieszcznin.Gratulacje!!!No i taki nabytek z AGORY widac to od razy, bije po oczach intelekt w programie "świat się kręci" mieszanina "gówna z piaskiem".Mogę nadal spokojnie nie ogladać " 2 " za sprawa wysokiej specjalistki medialnej Beni B.
Awatar użytkownika
sasa

sasa Wto Kwi 19, 2016 10:20 am

Zawsze lubiłam DDTVN ale od jakiegoś czasu przerzuciłam się na pnś. Uważam że tematy tej stacji są dużo ciekawsze a i sama formuła programu jest lepsza. Poza tym prowadzący TVNu (w tygodniu) też są nudni (oczywiście nie mam na myśli tu Welman i Prokopa)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości