WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

Bez zmiany stawki opłat abonamentowych w 2018 roku

Tomek Pią Maj 26, 2017 8:45 am

A jak się to ma to szumnie zapowiadanego 7 zł niezależnie od urządzenia? Skoro dane mają pochodzić od platform i operatorów kablówek to raczej są to odbiorcy telewizji a nie samego radia?
Awatar użytkownika
ja

Re: Bez zmiany stawki opłat abonamentowych w 2018 roku

ja Pią Maj 26, 2017 8:51 am

KRRiT zdecydowała, ile wyniesie abonament w przyszłym roku. Zapłacisz?

Tak ta sama informacja wygląda w tabloidzie Gazeta.pl Ja już różnicy między nimi a Faktem nie widzę.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pią Maj 26, 2017 9:03 am

Za wypełnianie misji zapłaciłbym 9zł/mc. Na rzecz TVN24 i TVN24 BIS. Bo jeszcze tylko tam jakieś elementy misji znajduję.
Awatar użytkownika
a1a

a1a Pią Maj 26, 2017 9:53 am

Przy wyborach zaufałem tej partii, a teraz się wstydzę, że oddałem głos na kłamców którzy społeczeństwo mają za nic. Za dwa lata podziękuję za "dobrą zmianę" przy urnie wyborczej.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Maj 26, 2017 9:57 am

"a1a" napisał(a): Przy wyborach zaufałem tej partii, a teraz się wstydzę, że oddałem głos na kłamców którzy społeczeństwo mają za nic. Za dwa lata podziękuję za "dobrą zmianę" przy urnie wyborczej.

Idź i zagłosuj na tych nieudaczników z PO i Schetynę, który za Tuska siedział pod miotłą bo taką ma charyzmę jak mysz.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pią Maj 26, 2017 10:53 am

No patrzcie jak szybko zapomnieli, iż miało być powszechnie o tanio... No ale fakt, w końcu ludzie są od okradanym w imieniu prawa. Obywatelu brawo, brawo za wyborców dobrej zmiany... Następnym razem zastanów się Obywatelu przy urnie, jaki to będzie mieć wpływ na przyszłość, a nie sprzedaj się za kiełbasę wyborczą...
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Maj 26, 2017 11:05 am

"Marcin" napisał(a): No patrzcie jak szybko zapomnieli, iż miało być powszechnie o tanio... No ale fakt, w końcu ludzie są od okradanym w imieniu prawa. Obywatelu brawo, brawo za wyborców dobrej zmiany... Następnym razem zastanów się Obywatelu przy urnie, jaki to będzie mieć wpływ na przyszłość, a nie sprzedaj się za kiełbasę wyborczą...

Jesteś biedakiem to jakie ma znaczenie dla ciebie kto rządzi?
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Pią Maj 26, 2017 12:40 pm

Jak można
Awatar użytkownika
gg7

gg7 Pią Maj 26, 2017 3:43 pm

Dzwoniła przed chwilą jakaś pani z Orange i próbowała mnie usilnie przekonywać, że ta opłata to parę groszy rocznie:)
Awatar użytkownika
hd

hd Pią Maj 26, 2017 4:53 pm

Nie widziałem w TVP reportażu o rocznym zamiataniu pod dywan morderstwa Igora Stachowiaka. Dowiedziałem się tylko, że winne jest PO. Za to mam płacić?
Awatar użytkownika
Mietek

Mietek Pon Maj 29, 2017 2:10 pm

Wysoki miesięczny podatek dochodowy.
Kosmiczne składki ZUS - NFZ (a i tak czekamy z kolejkach do lekarza miesiące a szpitale toną w długach)
Abonament telewizyjny
Wysokie podatki nałożone na żywność
Wysokie podatki nałożone na inne dobra jak czynsz mieszkaniowy, paliwo, płacisz rachunki z doliczonym podatkiem. ( w sumie to podatek jest nałożony na wszystko)

Podsumujac oddajemy na rzecz skarbu państwa 3/4 naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Czyli zostajemy oskubani tak aby tylko przeżyć by nie brakowało podatników. Polska to kraj zlodziejstwa!!!
Awatar użytkownika
NORBI

NORBI Wto Wrz 19, 2017 12:32 pm

DOKŁADNIE TAK JEST
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości