WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ter

BGŻ BNP Paribas filmowymi reklamami z Michelle i Michałem promuje Kontoaktywator (wideo)

ter Pią Wrz 25, 2015 1:37 am

słabe to!
Awatar użytkownika
dpol

Re: BGŻ BNP Paribas filmowymi reklamami z Michelle i Michałem promuje Kontoaktywator (wideo)

dpol Pią Wrz 25, 2015 1:46 pm

czy klient dalej wierzy, że te piękne i wymuskane reklamy sprzedają produkt? aj dont fink sou. brawo za wciśnięcie kreacji za grubą kasę.
Awatar użytkownika
Polones Cupe

Re: BGŻ BNP Paribas filmowymi reklamami z Michelle i Michałem promuje Kontoaktywator (wideo)

Polones Cupe Sob Wrz 26, 2015 10:45 am

Spot wyprodukował D25, wyreżyserował Xawery Żuławski - gdyby to kogoś interesowało.
Awatar użytkownika
Polones Cupe

Polones Cupe Sob Wrz 26, 2015 10:47 am

Dpol - może Tobie nie sprzedają, może Twoim znajomym nie sprzedają, ale są w tym kraju inni ludzie. W miasteczkach i wsiach mieszka sporo narodu, tam trochę co innego sprzedaje niż na Zbawixie.
Awatar użytkownika
Telewizor Wisła

Telewizor Wisła Śro Wrz 30, 2015 11:17 am

Czy to nie dziwne, że bohaterowie spotu piastują jakieś wysokie stanowiska w firmie, latają helikopterami, spotykają się z zarządem itp. a na końcu zawsze ladują biurze obsługi gdzie obsługują "szarego człowieka"? Czyli zawodowa degradacja. Widać coś spi.... I zostali ukarani.
Ja bym im nie ufał :)
Awatar użytkownika
adam

adam Śro Paź 14, 2015 8:06 pm

ta reklama jest śmieszna, sprowadza widza do poziomu kretyna, podobnie jak reklama z bumerangiem.. aktorzy zatrudnieni do roli bankierów jedynie świetnie się bawią, nie znam pracownika banku, który by zachowywał się w tak żenujący sposób
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości