WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sonia

„Bicie uczy, ale tylko złych rzeczy” - demoniczny Radziwiłowicz w kampanii Rzecznika Praw Dziecka (wideo)

Sonia Czw Paź 09, 2014 6:42 am

Lepszy mały klaps, niż ciągłe pouczanie(małe psocące dziecko)Z dużymi dziećmi nie narzucać swojej woli, iść na kompromis, słuchać, co dziecko ma do powiedzenia.W obu przypadkach- nie wolno krzyczeć na dzieci, bo to gorsze od klapsa.
Awatar użytkownika
yt

Re: „Bicie uczy, ale tylko złych rzeczy” - demoniczny Radziwiłowicz w kampanii Rzecznika Praw Dziecka (wideo)

yt Czw Paź 09, 2014 11:45 am

Klaps klapsowi nie równy. Mieszanie tego ze znęcaniem się nad dzieckiem jest znacznym uogólnieniem. Bardziej pochylił bym się w temacie zapanowania nad sobą i radzenia sobie z dzieckiem. Krzyki i pas w tym nie pomagają. Lepiej by było zrobić coś w rodzaju akcji pozytywnej, jak "cała Polska czyta dzieciom", zachęcająca do głębszej rozmowy z dzieckiem, a nie czegoś na zasadzie :
-jak było w szkole?
-dobrze [trzask zamykanych drzwi pokoju]
Awatar użytkownika
Michał

Re: „Bicie uczy, ale tylko złych rzeczy” - demoniczny Radziwiłowicz w kampanii Rzecznika Praw Dziecka (wideo)

Michał Czw Paź 09, 2014 12:47 pm

Nie widzę w tym pomyśle żadnego, ale to dosłownie żadnego argumentu, który mialby przekonać osoby bijącej dzieci do zaprzestania swoich proaktyk. No bo niby, co ma przekonać - fakt, że bicie uczy złych rzeczy? Serio?

Ciekawy jestem zadania Twórców, co według nich jest dobre w tym spocie. Szkoda, że nie ma ich wypowiedzi w artykule.

Zapraszam Twórców do wypowiedziw w komentarzach, bo bardzo chętnie wysłucham ich wypowiedzi.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Czw Paź 09, 2014 5:52 pm

Należy odróżnić pojęcie bicia od pojęcia wychowywania. Już widziałem takie dzieci, które klapsa nigdy nie dostały jak roznoszą mieszkanie i to nie swoje, a cudze bo rodzice z dzikimi dziećmi przyszli w odwiedziny.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Nie Paź 12, 2014 7:39 am

Należy odróżnić BICIE od KLAPSA WYCHOWAWCZEGO. Widziałem jak dzieci w wieku 5 i 6 lat które klapsa nigdy nie dostały jak roznosiły dom i to nie swój, a będąc w gościach.
Awatar użytkownika
gwiazdka

gwiazdka Nie Maj 24, 2015 5:53 pm

totalna masakra!!! i porażka!!! I GŁUPOTA!!! o co tak naprawdę chodzi w tej reklamie??? chyba tylko o wypromowanie okultystycznych treści. Do czego ma zachęcać? Do nie bicia dzieci? Oglądałam ją kilka razy i raczej budzi ona we mnie bardziej negatywne uczucia niż pozytywne. Nie biję swoich dzieci i nie zamierzam. Ale gdybym biła, to reklama pewnie tylko by mnie zachęciła do tego. MASAKRA! Nie mam słów!........
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości