[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Biedronka reklamami szuka nowych pracowników, oferuje nawet 3 tys. złotych

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Artur

Biedronka reklamami szuka nowych pracowników, oferuje nawet 3 tys. złotych

Artur Czw Sie 31, 2017 10:48 am

Kto ziemię przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców ten zdradza swój naród Hipolit Cegielski
Awatar użytkownika
Edyta

Re: Biedronka reklamami szuka nowych pracowników, oferuje nawet 3 tys. złotych

Edyta Czw Sie 31, 2017 1:32 pm

Ale ściema ta reklama w Biedronce tyrasz na kasie i na sklepie ciągle pretensje że za wolno że mało się zrobiło pracuje się już nie za dwóch a za trzech a wypłata 2100brutto ściema z zarobkami
Awatar użytkownika
Maciej

Maciej Czw Sie 31, 2017 1:39 pm

Nie wiem w jakim sklepie pracujesz ale ja jestem z pracy w Biedronce zadowolony. Na rękę od conajmniej 3 miesięcy mam ok 2300 zł. Praca jak każda inna. Wiedzieliśmy gdzie się przyjmujemy do pracy. Poza tym jeśli się starasz to masz możliwość awansu. Ja pokazałem , że mi zależy i od października będę zastępcą kierownika sklepu. Pamiętaj, że premia jaką dostajemy zależy tylko od pracowników. U nas w sklepie tajemniczy klient jest non stop na 100% i premia conajmniej z 3 filarów.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Czw Sie 31, 2017 1:54 pm

Zastępcy kierowników sklepu to najwięksi buce. Nasza firma prowadzi szkolenia, w tym dla Jeronimo Martins i prowadzenie zajęć ze wszystkimi chociaż trochę wyżej postawionymi niż zwykły "sprzedawca - kasjer" to mordęga. Ci ludzie są prostaccy, bezczelni i totalnie durni. Zachowują się jakby byli szefami wszystkich szefów. A to tylko Biedronka, a nie Belweder. Kiedyś najgorsi byli kolejarze i pracownicy Poczty Polskie. Obecnie "kierownictwo" z Biedry.
Awatar użytkownika
sebek

sebek Czw Sie 31, 2017 2:23 pm

Ale ściema i kłamstwo z zarobkami.Zajewania się i na kasie i na sklepie.Ciągłe pretensje że coś nie zrobione.Ciągle za mało ludzi do pracy.A zarobki to góra 2000 zł do reki jeżeli jest premia za obecność bo bez niej to góra 1800 zł do ręki.Sciemniacze i kłamcy.Tylko oszukują ludzi w tych ogłoszeniach i reklamach.Ludzie opanujcie się i nie idźcie do tej firmy pracować.Zero czasu prywatnego,ciągłe zmiany grafiku i nie informowanie o tym pracowników.O zmianie grafiku pracownik dowiaduje się dopiero jak przyjdzie do pracy.Pracuje się już nie na dwie a na trzy zmiany.I nie ma do wyboru czy chcesz pracować tylko na kasie albo tylko na sklepie.Zajewania się i tu i tu.I nie masz nic do gadania.
Awatar użytkownika
Pracownik.BYD

Pracownik.BYD Czw Sie 31, 2017 2:51 pm

Ciekawe jaki bajko pisarz to wymyślił pensja ukazana w ogłoszeniu to zarobki Warszawskie i sklepów wysokoobrotowych. W Bydgoszczy pensja wynosi po 5 latach pracy 1890 zł. Koleżanka po 2 latach w konkurencji zarabia 2190 na rękę.
Awatar użytkownika
obcy

obcy Czw Sie 31, 2017 3:20 pm

Kolezanka pracuje w" B" zmieniło sie;jest na wypieku,na warzywach i na kasie bo niema kto pracowac w ciągu jednej zmiany.Ciągle żle i tylko słyszą szybciej bo kierownik jedzie.
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Sie 31, 2017 3:53 pm

jaka sciema,tyle kasy nikt nie zarabia ,zapierdziel,budzet za maly,tajemniczego klienta wymyslili i zarobek marny,bez premi.Lepiej zlikwidowali by tajemniczego klienta,i dali porzadnie zarobic,3000tys.ale na reke to tak.Pozdrawiam wszystkich,którzy siedzą tam na krzesłach i wymyslają.
Awatar użytkownika
Pracownica

Pracownica Czw Sie 31, 2017 5:44 pm

Po 4 latach pracy 2300 brutto. Robią wszystko żeby nie było premi. Robi sie za trzech a itak ciagle za malo zrobione, czlowiek nie wie w co ręce włożyć. Starzy pracownicy uciekaja bo kregoslupy nie wytrzymują. A firma nie chce zwiekszyc liczby etatów na sklepach. A część kierownikow ma się za nie wiadomo kogo, teraz na zastępców kierownikow nie biorą najlepszych kasjerow bo przeciez nie będzie komu zapieprzać.
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Sie 31, 2017 8:46 pm

Pracuje rok,nigdy niewziełam 2000,bo jak wyrabiamy budzet to tajemniczy klijent jest zle itp.Czytam komentarze i zapraszam góre jak to jest przepracowac 8lub 11godz
Awatar użytkownika
PATRYCJA

PATRYCJA Czw Sie 31, 2017 11:20 pm

"Tomek" napisał(a): Zastępcy kierowników sklepu to najwięksi buce. Nasza firma prowadzi szkolenia, w tym dla Jeronimo Martins i prowadzenie zajęć ze wszystkimi chociaż trochę wyżej postawionymi niż zwykły "sprzedawca - kasjer" to mordęga. Ci ludzie są prostaccy, bezczelni i totalnie durni. Zachowują się jakby byli szefami wszystkich szefów. A to tylko Biedronka, a nie Belweder. Kiedyś najgorsi byli kolejarze i pracownicy Poczty Polskie. Obecnie "kierownictwo" z Biedry.

Drogi Tomku nie wiem gdzie pracujesz ale właśnie tym komentarzem mnie bardzo obraziles. Jestem zastępcą i tyram tak samo jak kasjer łącznie z siedzeniem na kasie. Jak ci nie pasuja twoi zastepcy to się pożal kierownikowi a nie obrażaj od razu wszytskich. Bo ja tezmoge powiedziec wiele o niektórych kasjerach ale nie wrzucam wszytskich do jednego worka
Awatar użytkownika
as

as Pią Wrz 01, 2017 8:14 am

co to znaczy kampania w outdorze? W odorze ? to jakas dziwne sklecenie slow.Kto te buble prasowe pisze ?
Awatar użytkownika
bogda...

bogda... Pią Wrz 01, 2017 1:27 pm

Kłamstwo ,,premia owszem ale tylko na papierze..praktycznie rzadko który sklep wyrabia budżet,który z miesiąca na miesiąc jest coraz wyższy .To samo dotyczy tajemniczego klienta .Ludzie ciężko pracują ..a klienci niezadowoleni, 2 kasjerów kierownik na zmianie wszyscy na kasie .A gdzie rozłożenie towaru..ciasnota ,,i obietnice bedzie lepiej ...pytam się kiedy może góra pomyśli troszkę
Awatar użytkownika
nie lubię tych sklepów

nie lubię tych sklepów Nie Wrz 03, 2017 1:55 am

Nie lubię sklepów "Biedronka" - wina jest tylko po ich stronie gdyż nie podoba się mnie niska jakość zdecydowanej większości tego co tam oferują - naturalnie przede wszystkim tych ich własnych śmieciowych produktów. Mam często wrażenie że jak coś tam kupisz - to możesz to potem tylko wyrzucić czyli wybierasz i płacisz za śmieci do wyrzucenia. Nigdy też nie podoba się mnie wygląd tych sklepów - wiocha, tandeta, ciasno w tych sklepach, są brzydkie i paskudne - zatem za mało jest tych jakiś tam pozytywnych aspektów sklepów "Biedronka" aby zmienić zdanie niestety o tym śmieciowym i złym tworze jakim jest sieć tych sklepów... Wielka szkoda tych ludzi którzy muszą tam pracować - sklepy brzydkie i paskudne, jakość towarów w zasadzie śmieciowa, za drogo - tym bardziej że kupujesz tam śmieci które się wyrzuca (...) też szkoda kiedy dany pracownik pracuje ponad wszystko i nic nie ma do powiedzenia, płaca niska - pracuje też na przykład z tymi którzy innych mają gdzieś...
Awatar użytkownika
jak

Re: Biedronka reklamami szuka nowych pracowników, oferuje do 3 tys. zł brutto

jak Nie Wrz 03, 2017 4:03 pm

Aha. I to jest taka sama wypłata w Warszawie i w jakiś Mysłowicach?
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości