WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
qwerty

Biedronka testuje kasy samoobsługowe

qwerty Sob Wrz 15, 2018 7:59 am

Fajnie. Kupuje płace wychodze. Bez zbędnych pytań o karte, aplikacje, punkty czy coś tam.
Awatar użytkownika
WDW

Re: Biedronka testuje kasy samoobsługowe

WDW Sob Wrz 15, 2018 8:48 am

No i gdzie w tych mikrych sklepach będą stać te kasy? Po drugie i tak będzie potrzebna osoba do ich obsługi, bo przyjdzie jakiś dziadek i co on sam zrobi?
Awatar użytkownika
andyd

andyd Sob Wrz 15, 2018 9:10 am

już powinni wprowadzić,mam dość stania w kolejkach do kasy w Biedronce, w Tesco dzięki kasom samoobsługowym nie ma kolejek, to samo w Kauflandzie
Awatar użytkownika
"Organy"

"Organy" Sob Wrz 15, 2018 10:24 am

"qwerty" napisał(a): Fajnie. Kupuje płace wychodze. Bez zbędnych pytań o karte, aplikacje, punkty czy coś tam.
to to tam nic. Czasem te babki z kas jeszcze wyprawiaja się w bardziej osobiste wycieczki. O dzieci, o to czy chuja wkładasz babie po ślubie czy żyjecie na kocią łapę. Zwykle kwitują, "aaaa takie czasy", albo "no co zrobić" Nie raz już kończyłem wizytę zawołaniem: "goń na ryj" czy czymś takim. Wchodzę do spożywczaka, a baba którą znam tylko z widzenia robi mi przesłuchanie.

Także też się cieszę.
Awatar użytkownika
maxxx golonko

maxxx golonko Sob Wrz 15, 2018 2:35 pm

najpierw niech zrobią PORZĄDEK na hali !!! towaru nawalone chyba z 2-óch tirów ... przestałem tam robić zakupy !!
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Wrz 15, 2018 3:35 pm

Kopia pomysłu Kauflandu.
Awatar użytkownika
Tesco jeszcze wcześniej

Tesco jeszcze wcześniej Sob Wrz 15, 2018 6:02 pm

"Gość X" napisał(a): Kopia pomysłu Kauflandu.
w Tesco kasy samoobsługowe działają już z 10 lat. W czterech marketach testowane są już skanery, które nosi się ze sobą
Awatar użytkownika
seba

seba Sob Wrz 15, 2018 6:19 pm

niech zaczną od kas dla 10 produktów jak i niech zaczną zatrudniać pracownków LIDLa
Awatar użytkownika
Cyrk Biedra

Cyrk Biedra Sob Wrz 15, 2018 11:08 pm

No to kupa emerytów i rencistów oraz notorycznie bezrobotnych będzie miało cyrk przy kasie :)

Już obecnie widać cyrki przy kasie...pani a w gazetce było napisane 3.99.....pani ale to było dwa tygodnie temu....pani a dlaczemu za sztukę skoro tam stoi napisane za trzy...ale za trzy przy zakupie kolejnych trzech...........................................oj cyrki w Biedrze coraz większe :P
Awatar użytkownika
Andre

Andre Nie Wrz 16, 2018 6:50 am

A gdy jakiś dziadek zawiesi kasę samoobsługową, to ludzie karnie wrócą do ogonka.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Nie Wrz 16, 2018 7:43 am

Każdy kto płaci w takiej kasie jest w tym momencie pracownikiem tego sklepu i to darmowym pracownikiem bo nawet 10 groszy rabatu nie dostanie jak chcecie pracować za darmo na kasie to brawo
Awatar użytkownika
maniek

maniek Nie Wrz 16, 2018 8:39 am

ja omijam takie sklepy z daleka..dlaczego mam robić za kasjera ?
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Nie Wrz 16, 2018 9:10 am

"WDW" napisał(a): No i gdzie w tych mikrych sklepach będą stać te kasy? Po drugie i tak będzie potrzebna osoba do ich obsługi, bo przyjdzie jakiś dziadek i co on sam zrobi?

Dostosuje się, postęp.
Awatar użytkownika
Kurdupel

Kurdupel Pon Wrz 17, 2018 8:50 am

No to jak już te kasy samoobsługowe będą standardem, to następnym krokiem powinno być to, by towar w sklepie stał na naczepach samochodów ciężarowych i każdy sam sobie z niego wyciągał to, co chce.
Awatar użytkownika
qwerty1

qwerty1 Wto Lis 27, 2018 10:24 am

nie wyglądaja lepiej niż te od Elzab
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości