WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sobek

“Bitwa na głosy” straciła milion widzów, przegrywa z TVP1 i TVN

Sobek Wto Kwi 03, 2012 7:10 am

Zle sie dzieje w państwie duńskim
Awatar użytkownika
Sobek

Re: “Bitwa na głosy” straciła milion widzów, przegrywa z TVP1 i TVN

Sobek Wto Kwi 03, 2012 7:10 am

Zle sie dzieje w państwie duńskim
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Kwi 03, 2012 12:10 pm

A ja tam z programu jestem zadowolony! Wielkim plusem programu jest rozpisanie utworu na chór. I świetnie to brzmi. Więc osobiście oglądałem oglądam i będę oglądał ten show z ochotą. Tym bardziej teraz, jak Edzi już nie ma - ot taka małą prywatna antypatia :)
Awatar użytkownika
słabe show

słabe show Wto Kwi 03, 2012 12:53 pm

To słabe widowisko,nie promuje się artystów ze zespołów,a jedynie kiepskie jury.Nie wspomnę,że odpadnięcie Kukulskiej i Górniak świadczy tylko o tym że Polacy nie doceniają utalentowanych gwiazd.Zdecydowanie wolę Szansę na Sukces-to byl dobry program,który promował i dawał szansę na sukces.Niestety,ale zachowanie pana Manna ,żle świadczy o nim samym{mimo to nadal go lubię},ale jako widz czuję się oszukany.Czy to znaczy że jestem już skazany na oglądanie krzykliwych talent show i promocji jury???????????
Awatar użytkownika
szara komórka

szara komórka Wto Kwi 03, 2012 1:19 pm

słabe show napisał(a):To słabe widowisko,nie promuje się artystów ze zespołów,a jedynie kiepskie jury.Nie wspomnę,że odpadnięcie Kukulskiej i Górniak świadczy tylko o tym że Polacy nie doceniają utalentowanych gwiazd.Zdecydowanie wolę Szansę na Sukces-to byl dobry program,który promował i dawał szansę na sukces.Niestety,ale zachowanie pana Manna ,żle świadczy o nim samym{mimo to nadal go lubię},ale jako widz czuję się oszukany.Czy to znaczy że jestem już skazany na oglądanie krzykliwych talent show i promocji jury???????????

Masz rację, ale tak bywa, jak się naśladuje komercję. Podobne "szoły", zamiast się znacząco różnić, coraz bardziej się upodobniają, a stąd już krótka droga do tego, żeby widzowi było wszystko jedno, które z nich ogląda. Ale widać wśród licznego zarządu TVP brakuje ludzi, którzy tę banalną regułę znają... :lol:
PS. Pana Manna przestałam lubić. Jak się stroi focha przed finałem i wycina taki numer widzom i uczestnikom konkursu, z którego się nieźle latami żyło, to powinno się mieć zakaz wstępu do publicznej tv. Oczywiście, w jakimś normalnym kraju :oops:
Awatar użytkownika
dgregr

dgregr Wto Kwi 03, 2012 2:05 pm

formaty, formaty, formaty. Ciekawe o tyle, że pokazują, co kto umie. Mastiff radzi sobi pod tvn, a pod publiczną już nie. Oczywiście sa i tacy, którzy położą wszystko.
Awatar użytkownika
ert345

ert345 Wto Kwi 03, 2012 7:33 pm

dlaczego TVP jak zwykle musi papugować po tvn i Polsacie takie same programy i tak do skutku jeden kończy to drugi to zaczyna i to hit stacji i następna robi dokładnie to samo ile można widza męczyć tym samym . czas na zmiany najwyższy by tworzyć swoje a nie kupować z ameryki tam moda poszła do przodu a u nas do tyłu ?
Awatar użytkownika
kako

kako Nie Kwi 15, 2012 7:44 pm

Najlepsza była grupa Janusza Panasewicza... teraz już nie ma po co oglądac tego programu, który promuje kiepskich muzyków, bo Meza czy Bednarka artystami nazwac nie można. Komercja tylko tyle!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Pe

Pe Pon Kwi 23, 2012 12:30 pm

Czuje zażenowanie kiedy ogladam ten sztuczny i wyreżyserowany program.Do tego dwie PRAWDZIWE wokalistki jakimi sa Kukulsuka i Górniak odpadły juz na poczatku co tylko potwierdza jakie bezguscia ogladaja to denne show.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości