[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Bitwa o dom” przegrywa z konkurencją. Program ogląda tylko 1,2 mln widzów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Piotr

„Bitwa o dom” przegrywa z konkurencją. Program ogląda tylko 1,2 mln widzów

Piotr Pią Mar 21, 2014 1:42 am

A co się dziwić że tego programu nikt nie chce oglądać jak to nudne i sztuczne jest a pozatym sami prowadzący są odpychający do tego by ten program oglądać zwłaszcza Małgorzata Rozenek która się ludzią poprostu przejadła za tem nic dziwnego że mało widzów gromadzi ten badziewny program ,ja w tym czasie oglądam sobie jakiś film na innym kanale bo tego właśnie szukam w tv a nie jakiś badziewnych programów !!
Awatar użytkownika
Edek

Re: „Bitwa o dom” przegrywa z konkurencją. Program ogląda tylko 1,2 mln widzów

Edek Pią Mar 21, 2014 2:27 am

sztuczne jak prawie cała reszta w tvn, zresztą w innych stacjach też, bezpłciowi, wręcz denerwujący prowadzący, którym wydaje się, że są gwiazdami. To już Gesslerowa jest wyrazistsza. Takie programy i taka telewizja już się kończy, ale na Wiertniczej tego nie kumają
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Mar 21, 2014 8:55 am

Program bardzo ciekawy, fajne jury, ale nie zawsze podoba mi się czym kierują się wybierając uczestników do programu (np. wybrano dwie lesbijki tylko ze względu na ich orientację a uczestników hetero w podobnej sytuacji materialnej i życiowej obśmiano bo niepotrzebnie się zgłaszali, przecież mają dobre warunki mieszkaniowe).
Awatar użytkownika
bat na debili

bat na debili Pią Mar 21, 2014 9:31 am

@Piotrusiu, dzieciaczku - znowu porównujesz reality-show do filmów? To w takim razie, żal mi ciebie niepełnoletni @Piotrusiu...
Awatar użytkownika
Ja to ja

Ja to ja Pią Mar 21, 2014 9:58 am

Ten 3-odcinkowy casting rozwala niepotrzebnie ten format.
Przez 3 tygodnie nic się nie dzieje - a przynajmniej niewiele. Rozumiem, że trzeba wydłużyć cykl programu, ale lepiej byłoby emitować wizytówki uczestników podczas odcinków z rywalizacją - wtedy od pierwszego odcinka byłoby wyraziście, a tak to casting obniży widownię całej edycji, a do tego sporo widzów się zniechęci - bo nuda...
Awatar użytkownika
pavv

pavv Pią Mar 21, 2014 9:59 am

Pierwszą edycję oglądałem w całości, drugą w 80%, a oglądanie trzeciej chyba zakończę w najbliższą środę. Zamiast castingu widzę coś w stylu Idź na całość. Ludzie się wydurniają, żeby zawalczyć o mieszkanie. Zobaczymy co będzie w środę - czy tak jak w poprzedniej edycji oglądać będziemy ckliwe historie z życia czy też zobaczymy jak się urządza mieszkanie.
Awatar użytkownika
klipa

klipa Pią Mar 21, 2014 10:39 am

coraz mniej chętnych na perfekcyjne sztuczne tandetne badziewie
Awatar użytkownika
pavv

pavv Pią Mar 21, 2014 10:56 am

@klipa - chętnych do udziału w programie nie brakuje... brakuje chętnych do oglądania tych wykreowanych w głowie scenarzystów i reżyserów sztuczności.
Awatar użytkownika
marlena

marlena Pią Mar 21, 2014 12:58 pm

To chyba nikogo nie dziwi? To nie jest program na primetime, a weekendowe popołudnie, zabrakło pokory!
Awatar użytkownika
Inklus

Inklus Nie Kwi 20, 2014 3:30 am

Uwielbiam ten program, jest cudowny moim zdaniem ALE.... Rozenkowa doprowadza człowieka do ZALEWU KRWI... To się jej nie podoba, to też nie, tutaj według niej "tego czegos" nie ma, tu za dużo, tu za mało... BABO OGARNIJ SIĘ!!! Program sam z siebie jest wyjątkowy ale Rozenek przykrywa to wszystko swoją durnowatoscią i najlepiej by było gdyby się ją WYWALIŁO z jury. Ludzie zapewne nie chcą tego programu oglądać przez tą babę bo co jak co ale wkurzająca (za mało powiedziane) to ona jest. Ma swój program, spoko ale niech da Bitwie o dom ŻYĆ!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości