[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Biuro podróży Jarosława Kuźniara w ub.r. ze wzrostem wpływów i straty, Kuźniar Media z zyskiem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sebq

Biuro podróży Jarosława Kuźniara w ub.r. ze wzrostem wpływów i straty, Kuźniar Media z zyskiem

Sebq Śro Wrz 16, 2020 9:12 am

A po co mi ta wiedza?
Awatar użytkownika
uiuy

Re: Biuro podróży Jarosława Kuźniara w ub.r. ze wzrostem wpływów i straty, Kuźniar Media z zyskiem

uiuy Śro Wrz 16, 2020 9:15 am

Nazwa firmy Walmart bardziej pasuje
Awatar użytkownika
Jener

Re: Biuro podróży Jarosława Kuźniara w ub.r. ze wzrostem wpływów i straty, Kuźniar Media z zyskiem

Jener Śro Wrz 16, 2020 11:51 am

Jak zawsze, nie zawodzicie w kwesti Jarka. Comiesięczny raport na tego, co robi, co zamierza, i czemu jeszcze tego nie zrobił, bo na pewno zrobi, to miód Na moje serce.
Awatar użytkownika
As

As Śro Wrz 16, 2020 12:12 pm

Nie mam zaufania do tak rozpolitycznionych dziennikarzy, jakim jest Kuzniar. I nigdy nie skorzystam z usług jego firm.
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Śro Wrz 16, 2020 12:49 pm

"Natomiast nakłady na wynagrodzenia zmalały do 41,2 tys. zł" to wychodzi jakieś 3,400 brutto na miesiąc. To ilu pracowników zatrudnia ta potężna firma?
Awatar użytkownika
jeje

jeje Śro Wrz 16, 2020 1:56 pm

Dziękuję za kolejne informacji o p. Kuźniarze. Codziennie zaglądam na ten portal wyłącznie po to, by śledzić karierę tego wybitnego klienta sklepów hamerykańskich.
Awatar użytkownika
Bit

Bit Śro Wrz 16, 2020 3:47 pm

Miałem go za całkiem niegłupiego póki na własne uszy nie usłyszałem jak w Onet Rano opowiadał brednie jakoby większość dzieci w Warszawie uczyła się w prywatnych szkołach... Wycieczki w kosmos chyba powinien oferować ;)
Awatar użytkownika
K

K Śro Wrz 16, 2020 3:49 pm

W jakim celu ten news?
Awatar użytkownika
O co chodzi ?

O co chodzi ? Śro Wrz 16, 2020 6:01 pm

"Sebq" napisał(a): A po co mi ta wiedza?
Faktycznie , po co taka informacja ? Czy redakcja może napisać - O co kaman ? Czy to tylko "lokowanie produktu" bo firemce idzie jak po grudzie !
Awatar użytkownika
Trzeci

Trzeci Czw Wrz 17, 2020 3:25 pm

No i fajnie. Działa, zarabia kupę pieniędzy, jest dobrze
Awatar użytkownika
Truda z Chebzia

Truda z Chebzia Czw Wrz 17, 2020 10:24 pm

Zaproszamy na na naszo hałda do Chebzia!
Awatar użytkownika
optymalizator

optymalizator Czw Wrz 24, 2020 1:44 pm

Czyli jednym słowem Kuźniar wyrzucił wszystkich z pracy, żeby ratować biznes, taki optymalizator to skarb. Jego inwestycje w starupy tez są słabe. On cały jest słaby, chce być szefem a jest cebulą. Bez odbioru
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości