WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nik

Bliss nowym serwisem lifestylowym Grupy naTemat. Katarzyna Sołtysik redaktor naczelną

nik Śro Kwi 13, 2016 2:39 am

Grupa naTemat to biznesowa wydmuszka. Robienie dobrej miny do złej gry i zakładanie bloga jako wielkiego portalu z dyrektorami, managerami itp. Wciskanie pierduł reklamodawcom. Aż czasem mi żal tych producentów samochodów którzy sądzą, że robią sobie świetną prasę uczestnicząc w tej prymitywnej szopce.
Teraz jak lis nie ma kasy z TVP więc nie ma na inwestycje, to nie wiem jak długo pociągną, szukać "inwestorów" na giełdzie, wciskać o wzrostach i zyskach.
Awatar użytkownika
rozbawiony

Re: Bliss nowym serwisem lifestylowym Grupy naTemat. Katarzyna Sołtysik redaktor naczelną

rozbawiony Śro Kwi 13, 2016 4:21 am

"nik" napisał(a): Grupa naTemat to biznesowa wydmuszka. Robienie dobrej miny do złej gry i zakładanie bloga jako wielkiego portalu z dyrektorami, managerami itp. Wciskanie pierduł reklamodawcom. Aż czasem mi żal tych producentów samochodów którzy sądzą, że robią sobie świetną prasę uczestnicząc w tej prymitywnej szopce.
Teraz jak lis nie ma kasy z TVP więc nie ma na inwestycje, to nie wiem jak długo pociągną, szukać "inwestorów" na giełdzie, wciskać o wzrostach i zyskach.

Boże, jak dobrze, że Twoje 500 firm się tam nie reklamuje :D
Ty to jednak geniusz biznesu jesteś, że rozgryzłeś wydmuszkę :D
A teraz spokojnie siadaj na swoich wydmuszkach i frustruj się dalej :D :D
Awatar użytkownika
Ekspert

Re: Bliss nowym serwisem lifestylowym Grupy naTemat. Katarzyna Sołtysik redaktor naczelną

Ekspert Śro Kwi 13, 2016 9:43 am

To biznes oparty na popularności lisa i naiwności tych, którzy uznali, ze trzeba być na portalu blogowym, bo to zapewni im udział w tak czy inaczej pojmowanym elitarnym gronie. No i wielu tam niespełnionych literatów:))) ale biznesowo opiera się to chyba na projektach typu fotka lisa z butelka znanego napoju. Psucie standardów dziennikarskich i zerowanie na naiwności nie da długoterminowego sukcesu
Awatar użytkownika
mówię jak jest

mówię jak jest Śro Kwi 13, 2016 9:57 am

Cały czas czekam na kolejny odcinek TomTV! Doszły już te gadżety z Allegro?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość