[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - BNP Paribas w nowej kampanii obiecuje, że posadzi drzewa tlenowe (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Arszlo
 

BNP Paribas w nowej kampanii obiecuje, że posadzi drzewa tlenowe (wideo)

Arszlo Pon Wrz 30, 2019 8:56 am

Co za mistrz. Już widzę te miliony nowych klientów pędzące, żeby założyć konto albo wziąć kredyt, żeby BNP zasadziło drzewo.
Awatar użytkownika
Karolina
 

Re: BNP Paribas w nowej kampanii obiecuje, że posadzi drzewa tlenowe (wideo)

Karolina Pon Wrz 30, 2019 11:48 am

Przecież drzewa tlenowe to ściema - są niebezpieczne dla naszej rodzimej przyrody. Nie mogą sadzić dębów?
Awatar użytkownika
Małgorzata
 

Re: BNP Paribas w nowej kampanii obiecuje, że posadzi drzewa tlenowe (wideo)

Małgorzata Wto Paź 01, 2019 7:55 am

CO ZA KOSZMARNA AKCJA.
Paulownia szybko rosnie a co za tym idzie ma kruche drewno, łatwo sie łamie. Jest ekspansywna i zagraza nie tylko rodzimym naszym pieknym lasom ale tez glebie, która kompletnie wyjaławia.
PORZERWAĆ TA AKCJĘ!!!!!!! KTO NA TYM ZAROBI ?????
Awatar użytkownika
M
 

Re: BNP Paribas w nowej kampanii obiecuje, że posadzi drzewa tlenowe (wideo)

M Czw Paź 03, 2019 9:15 pm

Po pierwsze Oxytree jest sztucznie wytworzonuym tworem mieszańcowym wyhodowanym w Hiszpanii. Nikt do końca nie wie jak skończy sie wprowadzanie go na szeroka skalę w ekosystem. TAK - oxytree jest inwazyjne! odrasta po ścięciu po trzykroć, duze liście zacieniaja podszycie i nie daja szans innym roslinom - tworzy sie pod nimi pustynia, bo te drzewa wyciagaja mnóstwo wody - nie macie wiedzy to włącznie chociaż logiczne myślenie - szybko rośnie więc potrzebuje duuuuzo wody( a co za tym tez idzie jest kruche, łamliwe - drewno Oxytree jest małowartościowe). A oto opinia Państwowej Rady Ochrony Przyrody : "Szerokie propagowanie i sadzenie obcego dla flory Polski gatunku drzewa o biologii mało poznanej w warunkach polskich jest przedsięwzięciem obarczonym ryzykiem, zarówno w sensie przyrodniczym jak i ekonomicznym. Komisja negatywnie opiniuje wniosek obejmowania projektu jej sadzenia patronatem ministra środowiska" - wyrażona w piśmie rady do ministra środowiska. Doktor Michał Falkowski, przewodniczący komisji do spraw roślin, ocenia że istnieje potencjalne zagrożenie wynikające z masowej uprawy oxytree w Polsce, W krajach podobnych klimatycznie do naszego, np. w Czechach, niektóre odmiany paulowni (naturalnie pochodzącej z Azji) poddane są uważnej obserwacji państwowych służb z powodu inwazyjnych właściwości tych drzew. A u nas - ??? na hurra, bezmyślnie. Tą akcją Bank się ośmiesza - przynajmniej w oczach tych ludzi, którzy na roślinach sie znają, biologów, ekologów. Mozna podjąć wiele innych potrzebnych inicjatyw dla ratowania naszego środowiska, ekosystemów naszych lasów, zieleni okalajacej miasta, i etc... Ta akcja to bubel.
Awatar użytkownika
Tgb
 

Re: BNP Paribas w nowej kampanii obiecuje, że posadzi drzewa tlenowe (wideo)

Tgb Czw Paź 24, 2019 1:58 am

Weź kredyt to zrobię ci spodnie
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości