[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Bogdan Rymanowski poprowadzi „Wydarzenia” od 1 października

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Adam M

Re: Bogdan Rymanowski poprowadzi „Wydarzenia” od 1 października

Adam M Czw Wrz 27, 2018 8:02 am

I bardzo dobrze że Pan Bogdan odciął się od tego lewackiego szamba jakim jest TVN24. Pan Bogdan był za porządny aż się dziwie że tak długo wytrzymał w towarzyskie stetryczałej Kolendy Zalewskiej czy MO.
Awatar użytkownika
Nicko

Nicko Czw Wrz 27, 2018 8:04 am

Gawryluk ściągnęła poważnego konkurenta dla siebie. Pewnie szybko ją przeskoczy
Awatar użytkownika
bbb

bbb Czw Wrz 27, 2018 1:04 pm

Obstawiamy jak szybko Dorotka będzie musiała uciekać? :)
Awatar użytkownika
zielono mi

zielono mi Czw Wrz 27, 2018 1:35 pm

Dla Was ma naprawdę jakieś znaczenie kto siedzi w tym okienku? Przecież to co tam mówią to tylko pas transmisyjny interesów właściciela. Niezależnych telewizji już nie ma. Ja np. oglądam TVP, ale traktuję to lajtowo - podoba mi się, jak robią bekę z co niektórych. Po prostu kabaret i tyle.. I taka jest wartość poznawcza telewizji, jakie by one nie były...
Awatar użytkownika
Tup

Tup Czw Wrz 27, 2018 1:42 pm

A niech i wyprze Gawrylukową. Napewno "Wydarzenia" na tym nie stracą. Wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
he he he

he he he Czw Wrz 27, 2018 1:50 pm

"Tup" napisał(a): A niech i wyprze Gawrylukową. Napewno "Wydarzenia" na tym nie stracą. Wręcz przeciwnie.

"na pewno" pisze się osobno, miszczu....
Awatar użytkownika
Kraku

Re: Bogdan Rymanowski poprowadzi „Wydarzenia” oraz „Wydarzenia i opinie”. Zadebiutuje 1 października

Kraku Czw Wrz 27, 2018 3:00 pm

Prawicowy dziennikarz w prawicowej stacji. Tyle.
Awatar użytkownika
Okienko

Re: Bogdan Rymanowski poprowadzi „Wydarzenia” oraz „Wydarzenia i opinie”. Zadebiutuje 1 października

Okienko Czw Wrz 27, 2018 3:05 pm

„Z życia Opus Dei” mile widziane. Chyba nie mają się czego wstydzić – rosną w siłę.
Awatar użytkownika
Rosa46

Rosa46 Czw Wrz 27, 2018 5:24 pm

"Okienko" napisał(a): „Z życia Opus Dei” mile widziane. Chyba nie mają się czego wstydzić – rosną w siłę.
Niezły z ciebie dureń. Mozesz buty Bogdanowi czyścić, ta wielkiej wiedzy i dobroci jest to cżłowiek matołku!
Awatar użytkownika
Okienko

Okienko Czw Wrz 27, 2018 6:03 pm

"Rosa46" napisał(a):
"Okienko" napisał(a): „Z życia Opus Dei” mile widziane. Chyba nie mają się czego wstydzić – rosną w siłę.
Niezły z ciebie dureń. Mozesz buty Bogdanowi czyścić, ta wielkiej wiedzy i dobroci jest to cżłowiek matołku!

Wzruszająca emanacja (deklarowanej) miłości bliźniego. Powodzenia w rozkminianiu swojego dysonasu poznawczego, na spotkaniach w OD?
Awatar użytkownika
gratuluje i tak dla mnie jeseście zbyt słabi we wszystkim

gratuluje i tak dla mnie jeseście zbyt słabi we wszystkim Czw Wrz 27, 2018 7:09 pm

Ja uważam że niewiele to pomoże "Wydarzeniom" w Polsat i stacji informacyjnej Polsat News - na pewno jest to lubiany i bardzo dobry dziennikarz... Ale wiem czym jest od zawsze cały Polsat - najgorszą grupę medialną w naszym kraju... Nigdy nie potrafię wytrzymać nawet kilku minut oglądając cokolwiek w Polsacie i ich stacjach tematycznych - najwięcej głupot i takich bzdur że brakuje takich wyrażeń aby to określić, dno dna cała ta Grupa Polsat - nudna, głupia, beznadziejna - może tylko poza programem "Nasz nowy dom" można wytrzymać i obejrzeć, reszta to strata czasu - Polsat News tak samo, nudny, beznadziejny, wszystko tam jak zawsze zrobione i wykonane źle...
Awatar użytkownika
widz

widz Pią Wrz 28, 2018 2:47 pm

A ja NIGDY NIE LUBIŁAM Rymanowskiego i BARDZO SIĘ CIESZĘ, że odszedł z TVN24.. 👌
Awatar użytkownika
ewa

ewa Wto Paź 02, 2018 7:47 am

wczoraj nadany jako debiut wywiad rymanowskiego z premierem to dno dna służalczosci
Awatar użytkownika
ewa

ewa Wto Paź 02, 2018 7:48 am

wczoraj nadany jako debiut wywiad rymanowskiego z premierem to dno dna służalczosci
Awatar użytkownika
ewa

ewa Wto Paź 02, 2018 7:49 am

Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: skarlsquinn oraz 28 gości