WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
R.A.Z.A

Bogdan Rymanowski zamiast Piotra Witwickiego w śniadaniu politycznym Polsat News i Interii

R.A.Z.A Wto Maj 18, 2021 2:10 pm

Ktoś tam strasznie długo musiał myśleć nad tym tytułem. Ręce opadają
Awatar użytkownika
Kronikarz świata

Re: Bogdan Rymanowski zamiast Piotra Witwickiego w śniadaniu politycznym Polsat News i Interii

Kronikarz świata Wto Maj 18, 2021 2:49 pm

NARESZCIE !
Awatar użytkownika
Patrzę i widzę

Re: Bogdan Rymanowski zamiast Piotra Witwickiego w śniadaniu politycznym Polsat News i Interii

Patrzę i widzę Wto Maj 18, 2021 3:01 pm

Dla mnie to dobra wiadomość. Był dotychczas najlepszym prowadzącym niedzielne śniadania polityczne.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Wto Maj 18, 2021 3:14 pm

"R.A.Z.A" napisał(a): Ktoś tam strasznie długo musiał myśleć nad tym tytułem. Ręce opadają

Ktoś ma straszne muchy w nosie.
Awatar użytkownika
2021

2021 Wto Maj 18, 2021 4:03 pm

Dla mnie był taki okres w Kawie , gdy Romanowski był w formie. Niczym piłkarz, miał swoj czas. Cieszylo go to, co robił. Ale później zaczął gwiazdorzyc. Ja za nim do Polsatu nie przeszedlem i uwazam , że Kawa na Ławę zyskała po zmianie prowadzącego.
Awatar użytkownika
Teleman

Teleman Wto Maj 18, 2021 4:27 pm

"2021" napisał(a): Dla mnie był taki okres w Kawie , gdy Romanowski był w formie. Niczym piłkarz, miał swoj czas. Cieszylo go to, co robił. Ale później zaczął gwiazdorzyc. Ja za nim do Polsatu nie przeszedlem i uwazam , że Kawa na Ławę zyskała po zmianie prowadzącego.
Przecież Pisecki jest bardziej zaangazowany po stronie opozycji niż Klarenbach po stronie władzy .Piasecki jak broni Budki to aż mużyły na szyi wychodza jak postronki , ajkby byli w studio rzucałby się do gardła .
Awatar użytkownika
Olo

Olo Wto Maj 18, 2021 4:49 pm

Temu panu dziękuję za śniadanie , nie jem
Awatar użytkownika
Xxx

Xxx Wto Maj 18, 2021 5:04 pm

Która to już zmiana nazwy? Ludzie, zmilujcie się… ktoś tam na Ostrobramskiej podejmuje strasznie chaotyczne decyzje :D
Awatar użytkownika
w końcu

w końcu Wto Maj 18, 2021 6:04 pm

witwicki sobie z tym po prostu nie radził
Awatar użytkownika
ryman

ryman Wto Maj 18, 2021 7:27 pm

gejzer charyzmy
Awatar użytkownika
hd

hd Wto Maj 18, 2021 7:41 pm

Smutny, partyjny ..
Awatar użytkownika
Do trola o nicku "hd"

Do trola o nicku "hd" Wto Maj 18, 2021 8:46 pm

Smutny i bez życia żałosny troll...
Awatar użytkownika
Antypis

Antypis Wto Maj 18, 2021 9:19 pm

"Teleman" napisał(a):
"2021" napisał(a): Dla mnie był taki okres w Kawie , gdy Romanowski był w formie. Niczym piłkarz, miał swoj czas. Cieszylo go to, co robił. Ale później zaczął gwiazdorzyc. Ja za nim do Polsatu nie przeszedlem i uwazam , że Kawa na Ławę zyskała po zmianie prowadzącego.
Przecież Pisecki jest bardziej zaangazowany po stronie opozycji niż Klarenbach po stronie władzy .Piasecki jak broni Budki to aż mużyły na szyi wychodza jak postronki , ajkby byli w studio rzucałby się do gardła .

Co ty bredzisz człowieku...
Awatar użytkownika
Kiki

Kiki Wto Maj 18, 2021 11:12 pm

Kolega nadęty wypadł z łask?
Awatar użytkownika
ostrobramska

ostrobramska Śro Maj 19, 2021 12:56 pm

Wydymali Piotrusia bez wazeliny
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości