WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dam

Bogusław Chrabota tłumaczy czytelnikom „Rzeczpospolitej”: propagandyści z „Wiadomości” próbują mnie zdyskredytować

Dam Wto Lut 12, 2019 8:57 am

Po tym jam Hajduś rozwalił Rzepę (wcześniej Przekrój) nie tykam tej gazety. Gwoździem do trumny niegdyś świetnego dziennika było zatrudnienie Węglarczyka.
Serio. Węglarczyka, w dodatku ma vice prosto z Agory.... Nikt zdrowy na głowę by tego nie wymyślił.
Awatar użytkownika
w

Re: Bogusław Chrabota tłumaczy czytelnikom „Rzeczpospolitej”: propagandyści z „Wiadomości” próbują mnie zdyskredytować

w Wto Lut 12, 2019 9:07 am

"Dam" napisał(a): Po tym jam Hajduś rozwalił Rzepę (wcześniej Przekrój) nie tykam tej gazety. Gwoździem do trumny niegdyś świetnego dziennika było zatrudnienie Węglarczyka.
Serio. Węglarczyka, w dodatku ma vice prosto z Agory.... Nikt zdrowy na głowę by tego nie wymyślił.
Hajduś tzw opzycjonista to były wspolnik pulkownika Kazmierza Mochola bylego zastepcy szefa WSi reszta to tylko mity bajki legendy z mchu i paproci
Awatar użytkownika
kopst

Re: Bogusław Chrabota tłumaczy czytelnikom „Rzeczpospolitej”: propagandyści z „Wiadomości” próbują mnie zdyskredytować

kopst Wto Lut 12, 2019 1:46 pm

A jak tak stosunki z pracownicami? Unormowały się jakoś?
Awatar użytkownika
Papa Diego

Papa Diego Wto Lut 12, 2019 4:48 pm

Tylko trzy komentarze pod takim brejkynnjusem? A ja napaliłem się na dawanie łapek.
Awatar użytkownika
TT

TT Czw Lut 14, 2019 10:47 am

Musi sporo się dziać na Woronicza, bo klasycznych wpisów z WirtualnychMediów nie za wiele. Panie, Panowie - do boju!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości