WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mediowiec

Bolt kpi z Ubera w nowej kampanii reklamowej

Mediowiec Śro Gru 04, 2019 9:30 am

Pewnie kilka osób w rurkach i kardiganach fapuje sie, że zmieniło świat. Januszowanie jak w latach 90 Mariola o kocim spojrzeniami etc.
Awatar użytkownika
marcin

Re: Bolt kpi z Ubera w nowej kampanii reklamowej

marcin Śro Gru 04, 2019 9:52 am

Jak mawiał filozof "słyszę kroki prawne"
Awatar użytkownika
strateg

strateg Śro Gru 04, 2019 10:14 am

ja tam widze duzy napis uber i nie bardzo wiem co to bolt:)
Awatar użytkownika
Arek

Arek Śro Gru 04, 2019 10:22 am

zenada - dwie firmy namawiające tępych kierowców, żeby łamali prawo, wożąc nielegalnie pasażerów.
Kto myślący wsiada do tych aut, gdzie w większości to nieznający miasta i specyfiki poruszania się po nim przybysze, oszukiwani przez firmy, tzw.partnerow czy spółdzielnie?
Awatar użytkownika
Nick

Nick Śro Gru 04, 2019 11:08 am

"Arek" napisał(a): zenada - dwie firmy namawiające tępych kierowców, żeby łamali prawo, wożąc nielegalnie pasażerów.
Kto myślący wsiada do tych aut, gdzie w większości to nieznający miasta i specyfiki poruszania się po nim przybysze, oszukiwani przez firmy, tzw.partnerow czy spółdzielnie?
Kto wsiada? Ludzie w różnym wieku ze smartami przyrośniętymi da rąk. Bez urazy, tak zmienia się świat i tyle.
Awatar użytkownika
srar

srar Śro Gru 04, 2019 4:40 pm

eksperci z komci na . i gwiazdy linkedina powinni se założyć jakiś fightclub
Awatar użytkownika
Buber

Buber Śro Gru 04, 2019 9:40 pm

"Arek" napisał(a): zenada - dwie firmy namawiające tępych kierowców, żeby łamali prawo, wożąc nielegalnie pasażerów.
Może dobrze, że nie znają. Wielu taksiarzy swoją znajomość miasta wykorzystuje, żeby wozić klientów dłuższymi drogami. Sami sobie podcięli gałąź nieuczciwością i trudno będzie złą opinię naprawić.
Awatar użytkownika
Grammar Nazi

Grammar Nazi Śro Gru 04, 2019 11:49 pm

Na czym polega kreatywność pomysłu na tę kampanię?...
Awatar użytkownika
YesYes

YesYes Czw Gru 05, 2019 4:29 am

Śmieć drwi z gówna.
Awatar użytkownika
marketer

marketer Czw Gru 05, 2019 8:30 am

Bolt może robić co chce marketingowo ale u mnie jest spalony za brak jakiejkolwiek reakcji na reklamacje (np. Kierowca wzial inna osobe, a oplata zostala pobrana) - w uberze w większości przypadków sprawa rozwiązywana jest natychmiastowo.
Awatar użytkownika
mikuła

mikuła Czw Gru 05, 2019 8:30 am

Eee tam ostatnio zamówiłem UBER-a w przyjechał samochód oklejony BOLD :D
Awatar użytkownika
ddb

ddb Czw Gru 05, 2019 8:31 am

Obecną przewagą Ubera jest po pierwsze Star, czyli jeśli często jeździsz to możesz zamawiać w tej samej cenie lepszych kierowców, a po drugie dość już zaawansowany system zgłaszania problemów. Niedawno zamówiłem Bolta. Jakiś Hindus, zanim jeszcze do mnie dojechał nie dość że się pomylił i źle zjechał, to pojechał dalej tą złą drogą gdzieś hen daleko a mi czas odbioru nagle skoczył do 10 minut. Anulowałem przejazd, i co? I nic. Nie mogłem podać przyczyny odwołania, nie mogłem potem znaleźć żadnej opcji reklamacji. To już wolę automatyczne potrącenie 10zł w Uberze a potem reklamację.
Awatar użytkownika
wajda

wajda Czw Gru 05, 2019 8:32 am

na podgryzaniu zawsze zyskuje mniejszy. Jeśli UBER odpowie i zaangażuje się w taką gierkę, to sporo straci pompując "ratlerka"
Awatar użytkownika
grey

grey Czw Gru 05, 2019 8:32 am

Pani Uber jest kolejnym ukraińcem nie potrafiącym porozumieć się z pasażerem w jego, tj. pasażera, ojczystym języku?
Awatar użytkownika
Ed

Ed Czw Gru 05, 2019 10:40 am

Oj widzę, że tutaj wszystkich dupa boli.
Tylko zastanawiam się od czego. Może od niezrealizowanej ambicji, którą sobie tam musieliscie wsadzić. Nieeeeeeee przecież zapewne robicie jakieś zacne rzeczy, które każe klient.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość