WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Klari

Borys Szyc i Jarosław Kuźniar otwierają internetowy teatr TheMuBa. Bilety od 19,90 zł

Klari Śro Wrz 05, 2018 8:41 am

Koszt jednorazowego e-biletu od 19,90 zł do ... ?
Awatar użytkownika
Axel

Re: Borys Szyc i Jarosław Kuźniar otwierają internetowy teatr TheMuBa. Bilety od 19,90 zł

Axel Śro Wrz 05, 2018 9:07 am

A Biedron z Palikotem... A miało być coś nowego.
Awatar użytkownika
Przemek

Re: Borys Szyc i Jarosław Kuźniar otwierają internetowy teatr TheMuBa. Bilety od 19,90 zł

Przemek Śro Wrz 05, 2018 9:39 am

W stylu Kuźniara to byłoby tak:
1. kup bilet
2. obejrz spektakl
3. zwróć bilet pod byle powodem i zażądaj pieniędzy
4. pochwal się swoją zaradnością, w końcu obejrzałeś spektakl za darmo za co frajerzy płacą!
Awatar użytkownika
Qq

Qq Śro Wrz 05, 2018 10:14 am

fajny pomysł... może nie nowy, bo w UK już od lat i więcej jest kontentu, może logo hmm zainspirowane the old vic, może to nie ci ludzie powinni robić, może to wydmuszka - ale i tak trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
privat

privat Śro Wrz 05, 2018 11:08 am

Prawie codziennie powstają jakieś sklepy. Dlaczego akurat ten tutaj jest reklamowany? Kryptoreklama, masońskie powiązania czy co?
Awatar użytkownika
Aldona

Aldona Śro Wrz 05, 2018 11:20 am

Dziwny pomysł bo do teatru zabieram dzieci także dla klimatu i szacunku dla aktywnych tora i spektakli. Tu robi się coś na.ksztalt YouTube i raczej nie będę zachęcać moich dzieci. Teatr t świętość. Jego miejsce nie jest w Internecie i jeszcze odpłatnie. Wg mniej e pomysł chybiony. To trochę gwałt na teatrze. Wszystko dla kasy. Smutne
Awatar użytkownika
jac

jac Śro Wrz 05, 2018 3:29 pm

Obawiam się, żeby nie wyszło z tego takie disco polo teatru, ze względu na obecność w tym projekcie pana Kuźniara.
Awatar użytkownika
Jagodadl

Jagodadl Śro Wrz 05, 2018 5:05 pm

Fajny pomysł, szkoda tylko, że Kuźniar w tym siedzi bo to mnie odstrasza na wstępie i dlatego nie zapłacę.
Awatar użytkownika
Żan Miszel Żar

Żan Miszel Żar Śro Wrz 05, 2018 5:28 pm

Niech Kuźniar na żywo obiera cebulę albo kurczaka z folii. Na pewno Polacy to kupią ze względu na Mr. Kuźniara 😜 Sukces gwarantowany 😆
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pią Wrz 21, 2018 5:12 pm

"Aldona" napisał(a): Dziwny pomysł bo do teatru zabieram dzieci także dla klimatu i szacunku dla aktywnych tora i spektakli. Tu robi się coś na.ksztalt YouTube i raczej nie będę zachęcać moich dzieci. Teatr t świętość. Jego miejsce nie jest w Internecie i jeszcze odpłatnie. Wg mniej e pomysł chybiony. To trochę gwałt na teatrze. Wszystko dla kasy. Smutne
To gratuluję Pani Aldono, że może Pani zabrać dzieci do warszawskich teatrów i płacić po 100 zł wzwyż za bilety. Ja nie mieszkam w stolicy, a teatr to nie tylko miejsce, ale również repertuar, więc nie jest dla mnie ważne, że pójdę w ogóle, chcę też pójść na to, co chciałbym zobaczyć. Naprawdę nie dostrzega Pani zalety obejrzenia na żywo spektaklu Jandy (za niewielką opłatą w porównaniu z ceną biletu w Teatrze Polonia), w domu, bez konieczności ponoszenia kosztów podróży do Warszawy, biletu, noclegu? Moim zdaniem ten portal do doskonały pomysł.
Awatar użytkownika
Gaby

Gaby Nie Wrz 23, 2018 6:53 pm

Witam Panów,
świetny pomysł z tym teatrem, mam nadzieję, że repertuar będzie dawał widzom możliwość obejrzenia nowości będących aktualnie na topie, oczywiście z przyjemnością obejrzę spektakle sprzed lat, przypominając sobie aktorów, tancerzy czy śpiewaków, którzy są już tylko na taśmach filmowych, a w czasach mojej młodości byli gwiazdami pierwszej wielkości.
Dzięki za inicjatywę i mam pytanie : czy będą jakieś karnety oraz możliwości nabycia biletów przez seniorów po niższej cenie .
Z poważaniem
Gaby Przasnyska
Awatar użytkownika
Gaby

Gaby Nie Wrz 23, 2018 7:04 pm

Witam Panów,
świetny pomysł z tym teatrem, mam nadzieję, że repertuar będzie dawał widzom możliwość obejrzenia nowości będących aktualnie na topie, oczywiście z przyjemnością obejrzę spektakle sprzed lat, przypominając sobie aktorów, tancerzy czy śpiewaków, którzy są już tylko na taśmach filmowych, a w czasach mojej młodości byli gwiazdami pierwszej wielkości.
Dzięki za inicjatywę i mam pytanie : czy będą jakieś karnety oraz możliwości nabycia biletów przez seniorów po niższej cenie .
Z poważaniem
Gaby
Awatar użytkownika
Katarzyna

Katarzyna Nie Lis 11, 2018 9:03 pm

Fajny pomysł, szkoda tylko, że nie działa. Kupiłam bilet na "Inne rozkosze", ale pomimo otrzymania potwierdzenia płatności nie dostałam dostępu do spektaklu. Czekałam kilka dni, spektakl zdążyli usunąć ze strony. Po 2 tygodniach dostałam odpowiedź od Themuba, że... PayU nie aktualizował statusów płatności:) W ramach przeprosin otrzymałam kod na koncert WorldOrchestra, ale on nie działa. Porażka.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości