WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pocieszyciel

Branża o kampanii Danio z Małym Głodem i blogerkami: dobry pomysł, słaba realizacja

Pocieszyciel Wto Lut 11, 2014 8:25 am

Nie martwmy się - Danio bedzie za chwile szukało agencji która POTRAFI robić kampanie, zatem jest szansa na poprawę. I kasę :-)
Awatar użytkownika
szczypan

Re: Branża o kampanii Danio z Małym Głodem i blogerkami: dobry pomysł, słaba realizacja

szczypan Wto Lut 11, 2014 10:22 am

Blogerki na głodzie ... powalające. :D Chociaż wylansują się dziewczyny na tym Danio.
Awatar użytkownika
grafikołek

Re: Branża o kampanii Danio z Małym Głodem i blogerkami: dobry pomysł, słaba realizacja

grafikołek Wto Lut 11, 2014 12:28 pm

Pomysł, jak pomysł. Ciężko ocenić, czy był dobry, skoro realizacyjnie poległ. Może nie był? Doświadczenie mówi jednak, że rzeczywiście realizacja, na którą klienci często nie mają pieniędzy, czasu, zrozumienia jej ważności, zdolności panowania nad dyscypliną jej powstawania itepe – jest bardzo ważnym i niebezpiecznym momentem. A Pocieszycielowi powyżej można rzec – wątpię, żebyś Ty zrobił lepiej, bo szansa na to, patrząc na polski rynek jest minimalna.
Awatar użytkownika
Firlak

Firlak Wto Lut 11, 2014 12:50 pm

Wydaje mi się że oglądalność jest podstawowym kryterium oceny a jak wiemy ta akcja nie za bardzo się rozkręciła. VML to agencja która ma korzenie w agencjach typu Pride & Glory - dla mnie już sama nazwa agencji mówi za siebie. Może się więc obudzą i dojdą do tego że nie sa tacy zajebiści, nie ma powodu ani do pride ani do glory :) Dla mnie Danone i głodek to tak dobra marka że ciężko coś spierdolić a jednak jak widać, po VML - MOŻNA :)
Awatar użytkownika
Paput

Paput Wto Lut 11, 2014 12:59 pm

Kasa w błoto, zarobiły agencyjki i blogerki. Wzrost sprzedaży pewnie zerowy, a kasa rozdana gdzie trzeba.
Awatar użytkownika
Minia

Minia Wto Lut 11, 2014 4:07 pm

Nie rozumiem czemu komuś wydaje się, że blogerka "modowa" zachęci mnie do kupna Danio. 90% społeczeństwa nie ma pojęcia kto to.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości