[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Branża reklamowa chwali nowy spot Allegro. „Realizacja na wysokim poziomie, trafnie uderza w emocje” (opinie)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
DW

Branża reklamowa chwali nowy spot Allegro. „Realizacja na wysokim poziomie, trafnie uderza w emocje” (opinie)

DW Pon Mar 27, 2017 6:23 am

Lepsze niż Reserved, ale nieco przydługie i ckliwe.
Awatar użytkownika
Piotr

Re: Branża reklamowa chwali nowy spot Allegro. „Realizacja na wysokim poziomie, trafnie uderza w emocje” (opinie)

Piotr Pon Mar 27, 2017 8:48 am

Odczuwam dumę, bo nie wiem, o czym piszecie. Reklamy NIE MAJĄ PRAWA BYTU w moim telewizorze! Staram się oglądać stacje bez reklam ale jak już muszę tępię was w czasie każdej przerwy reklamowej.
Awatar użytkownika
internauta

Re: Branża reklamowa chwali nowy spot Allegro. „Realizacja na wysokim poziomie, trafnie uderza w emocje” (opinie)

internauta Wto Mar 28, 2017 7:32 pm

"Piotr" napisał(a): Odczuwam dumę, bo nie wiem, o czym piszecie. Reklamy NIE MAJĄ PRAWA BYTU w moim telewizorze! Staram się oglądać stacje bez reklam ale jak już muszę tępię was w czasie każdej przerwy reklamowej.
To nie było w TV, a na youtubie.
Awatar użytkownika
kolo

kolo Wto Mar 28, 2017 11:39 pm

Reklama uderza w uczucia mam, bo każda marzy o tym, żeby jej córeczka chciała być taka jak mama. A prawda jest taka, że nie znam osobiście nikogo, kto świadomie chciałby być taki, jak rodzice. Za to znam całe zastępy ludzi, którzy zrobią wszystko, żeby nie zachowywać się tak, jak rodzice.
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Mar 28, 2017 11:40 pm

Do dupy jest ten spot i chyba w emocje samej branży uderza. Jakbym miał córkę taką to bym z domu wygnał.
Awatar użytkownika
Polones Copue

Polones Copue Śro Mar 29, 2017 12:23 am

Gdyby nie ta muzyczka, to byłoby lepiej.
Awatar użytkownika
Yogi

Yogi Nie Kwi 02, 2017 12:11 pm

Przykładem antyreklamy i kompletnej wpadki z koncepcją jest Gwiezdny Wojownik pewnej słodkiej firmy. "Bez smaku".
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości