[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Brodzik i Wilczak radzą na zakupach w świątecznych reklamach SmartDomu (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Janusz

Brodzik i Wilczak radzą na zakupach w świątecznych reklamach SmartDomu (wideo)

Janusz Pon Lis 21, 2016 7:54 pm

Tak sobie myślę, że CP dobrze robi że się przez tyle lat ciągle wiąże z tą samą parą aktorów. Jest to jakiś obraz stabilności, ciągłości w ofercie. Dla mnie to wizerunkowo ważne i potwierdzające, że zależy im na stałych klientach.
Awatar użytkownika
Jurek

Re: Brodzik i Wilczak radzą na zakupach w świątecznych reklamach SmartDomu (wideo)

Jurek Wto Lis 22, 2016 7:32 pm

Dobrze to przede wszystkim robi z łączeniem usług. Jak masz możliwość brania netu za 50% ceny i do tego usługę telefoniczną praktycznie gratis, to jesteś z CP cholernie zadowolony :)
Awatar użytkownika
Stokrotka1

Re: Brodzik i Wilczak radzą na zakupach w świątecznych reklamach SmartDomu (wideo)

Stokrotka1 Śro Lis 23, 2016 12:08 pm

Bardzo lubię tę parę, jeszcze z czasów Kasi i Tomka. teraz wprawdzie bardziej kojarzą mi się z reklamami SmartDOM, ale to też dobre skojarzenie :) A abstrahując od moich sympatii - poczytałam trochę o tym programie Cyfrowego Polsatu i wygląda nader interesująco.
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Czw Gru 01, 2016 5:02 pm

A ja mam pytanie z innej beczki... czy ktos sie orientuje skad jest ta szara kurtka pana Pawla?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości