WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Brydzia bredzi

Re: Brygida Grysiak wspomina najtrudniejsze chwile w TVN24. „Po live’ach płakałam”

Brydzia bredzi Sob Lip 17, 2021 9:27 am

Dobrze że zniknęła brydzia z wizji bo była strasznie rozmymłana. Niczym ela z klanu
Awatar użytkownika
Radek

Re: Brygida Grysiak wspomina najtrudniejsze chwile w TVN24. „Po live’ach płakałam”

Radek Sob Lip 17, 2021 10:27 am

Akurat Brygida to jedna z nielicznych z TVNu która trzymała poziom dziennikarski.
Awatar użytkownika
bzdury i tyle

bzdury i tyle Sob Lip 17, 2021 2:07 pm

rzeczywistość lajfujacego w tvn ?
1. Jesteś zwykłym zbieraczem info na posyłki. zarządzają Tobą dzieci tzw. producenci bez wiedzy, wyczucia znajomosci realiów, musisz dogrywać wszystkim surówki i cale dnie spędzasz w samochodzie bez dostępu do wody i toalety. Pracujesz za grosze, Twoje zdanie się nie liczy i wreszcie to, ze nikt nie narzuca ci jakiegoś zdania czy tez opinii. Lajfujacy wiedza jakie ma szefostwo i broń Boże się nie wychylają, bo stracą to co maja i wylądują w Faktach po faktach gdzie składać obrazki nie jest już żadnym dziennikarstwa, Szanowna Brygido proszę nie dobudowuj ideologi do pracy na zwykłej taśmie.
Awatar użytkownika
nina

nina Sob Lip 17, 2021 5:57 pm

nie wiem dlaczego dziennikarze z tvn opowiadają takie bzdury
Awatar użytkownika
Gal

Gal Sob Lip 17, 2021 9:27 pm

"Pełni też rolę redaktora ds. standardów i dobrych praktyk dziennikarskich". - To coś takiego jak jak standardy dziennikarskie i dobre praktyki, w tym zawodzie jeszcze istnieje???
Awatar użytkownika
Aleks

Aleks Nie Lip 18, 2021 10:40 am

Bardzo ładna dziennikarka i inteligentna. Tylko co ona tam jeszcze robi ???
Awatar użytkownika
Hipokryzja

Hipokryzja Nie Lip 18, 2021 1:55 pm

I jeszcze jeden propagandowy badziew w obronie tv że wsi
Awatar użytkownika
Jesssuniuuuu

Jesssuniuuuu Nie Lip 18, 2021 4:05 pm

Zamachy 2001 WTC a ktoś jej mówi żeby montowała jakiś lokalny rzyg bo się kiedyś przyda i brydzia nie łapie zupełnie ironii i montuje i dziś opowiada z dumą że tamten materiał byl ważny....boszeeeeeeeeeee brydzia dalej nie załapała.
Awatar użytkownika
m.

m. Nie Lip 18, 2021 9:13 pm

To z tym montowaniem to jedno, ale mnie zawsze uderza, ze taki reporter produkuje sie , produkuje sie - omawia te wydarzenia, a oni zamiast niego to pokazują na cały ekran dachy domów, albo korony drzew z drona. A reporter to może jakieś kilka sekund na 15% ekranu i tyle go widzieli.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości