WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
marketer

Business Insider Polska ma więcej użytkowników i mniej odsłon niż Next.gazeta.pl, Money.pl na czele serwisów gospodarczych (TOP 10)

marketer Czw Gru 22, 2016 9:31 am

Business Insider Polska to porażka roku, szajs tabloidowy jaki mało. Gdyby nie ruch napędzany ze strony głównej Onetu, to nikt nie wiedziałby że taki gniot istniej
Awatar użytkownika
atos

Re: Business Insider Polska ma więcej użytkowników i mniej odsłon niż Next.gazeta.pl, Money.pl na czele serwisów gospodarczych (TOP 10)

atos Czw Gru 22, 2016 12:12 pm

"marketer" napisał(a): Business Insider Polska to porażka roku, szajs tabloidowy jaki mało. Gdyby nie ruch napędzany ze strony głównej Onetu, to nikt nie wiedziałby że taki gniot istniej

A next to coś lepszego? BI i Next to pudelki biznesowe - niesłychana miernota. Odnotowują odwiedziny tylko ze stron głównych Onetu i gazety.pl, kiedy mocno podrasują tytuły i dadzą sensacyjne zdjęcia.
Awatar użytkownika
WALTER

Re: Business Insider Polska ma więcej użytkowników i mniej odsłon niż Next.gazeta.pl, Money.pl na czele serwisów gospodarczych (TOP 10)

WALTER Czw Gru 22, 2016 3:37 pm

oba serwisy to dno, ale BI przebija poziom głupoty w sposób niewiarygodny. Ale cóż Onet będzie marnował kasę na ten denny serwis bo musi - nie ma wyboru.

Pewnie za jakiś czas wywalą naczelnego i połowę redakcji i zaczną od nowa budować.
Awatar użytkownika
cissa

cissa Pią Gru 23, 2016 12:54 pm

Mam wrażenie że cały ten BI służy do lansowania się jego szefa. Liczyłem na dobre wywiady o gospodarce ale takiego g... wideo ,w założeniu poważnym serwisie biznesowym, to nie widziałem. Ciekawe jak długo RASP będzie to tolerował. Im szybciej zrobią wymiane to jeszcze bedzie szansa na odbudowanie wizerunku i treści.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości