[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Byli dziennikarze Trójki i RMF FM dołączą do TVN Warszawa

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
M.

Byli dziennikarze Trójki i RMF FM dołączą do TVN Warszawa

M. Pią Lis 26, 2010 2:35 am

nie ma to jak z bagna w szambo. Ludzie przestańcie godzić się na pracę za grosze!
Awatar użytkownika
G.

Re: Byli dziennikarze Trójki i RMF FM dołączą do TVN Warszawa

G. Pią Lis 26, 2010 9:32 am

M. dokładnie i pdosadnie.
Awatar użytkownika
dawid

dawid Pią Lis 26, 2010 9:32 am

podobno zakodują od 1 grudnia sygnał tvn warszawa?
Awatar użytkownika
Mediamen

Mediamen Pią Lis 26, 2010 10:17 am

I co Lalusie? Niektórzy chcą pracować, a nie odpalać kiepy przed wejściem na Kawalerii i pieprzyć jakie wszystko jest be. Dobry zawsze zarobi, a malkontent i leń będzie mówił o groszach. Do roboty beksy!
Awatar użytkownika
Mediawomen

Mediawomen Pią Lis 26, 2010 10:23 am

abrawo Mediamen!!!! zgadzam sie z kazdym Twoim slowem.
Awatar użytkownika
Rupert

Rupert Pią Lis 26, 2010 10:41 am

100% zgodności z postem z poprzedniego artykułu! To a propos posta "M".

"Czegoś tu nie rozumiem... jesteście jakąś grupą masochistów??? Jak coś nie pasje w jakiejś robocie, to pakuje się walizki i robi wypad. I tyle. Budżet w Wawie jest zapewne niewielki, ale od czego gówniarz, zaczynający robotę w mediach powinien zaczynać swoje narzekania? Od gadki o kasie???!!! Sorry. Stringi pod pachę, kamera w łapy i w miasto!
Ktoś tu gloryfikuje "Mistrzów" TVN Wawa, że tacy "zawodowi"... Kim był Smaruj wcześniej???- Rysiem w dużym TVN... To cała jego historia. Wawa pozwoliła mu wypłynąć i za to powinien całować ją po nogach. Co?, a może Kogucik - Sito bł jakimś wydarzeniem medialnym przed robotą na Kawalerii...??? Ogarnijcie się!"
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Lis 26, 2010 11:07 am

Mediamen napisał(a):I co Lalusie? Niektórzy chcą pracować, a nie odpalać kiepy przed wejściem na Kawalerii i pieprzyć jakie wszystko jest be. Dobry zawsze zarobi, a malkontent i leń będzie mówił o groszach. Do roboty beksy!

Mediamen i Mediawomen ...no, urocze towarzystwo wzajemnej adoracji ...siedzicie przy tym samym biureczku, czy jak?
Jeśli chcecie tam pracować , a nie zerkać przez parkan z łaknieniem na tych co kiepy odpalają przy wejściu ...to śmiało, wystarczy jakąś szkołe skończyć i wpadnijcie do Warszawy na staż :-)
Prowincja mile widziana na Kawalerii ;-)

Może jednak tam właśnie siedzicie ? - "poganiacze bydła" Tomasz S. (notabene wiecznie z petem prymitywny cwaniak) i Monia K. (sfrustrowana życiem zawistna, intrygantka i prostaczka).
Zajmijcie sie sobą - swoimi problemami, anie sie onanizujecie na forum, ratując resztki twarzy kanału.
Awatar użytkownika
Nicmisięniechce

Nicmisięniechce Pią Lis 26, 2010 11:15 am

Pimpusiu, od Tomka S. mógłbyś nauczyć się newsowego świata. Kimkolwiek jesteś, nie dorastasz mu zawodowo do pięt. Trochę pokory. Nigdzie nie jest tak, że wszyscy wszystkim pasują. Więc już nie becz. Tylko korzystaj Pimpusiu z talentu innych! Miauuuuu
Awatar użytkownika
Fonfel

Fonfel Pią Lis 26, 2010 11:20 am

Dokładnie! T.S może wzorem abstynenta nikotynowego nie jest, ale szacun dla Jego wiedzy dziennikarskiej i wyczucia newsa. Ktoś kto pisze o nim dyrdymały to jest, albo sfrustrowanym kotem, którego Tomek pogonił do roboty, albo kompletnie nie rozkminia newsa i warsztatu.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Lis 26, 2010 11:55 am

Fonfel napisał(a):Dokładnie! T.S może wzorem abstynenta nikotynowego nie jest, ale szacun dla Jego wiedzy dziennikarskiej i wyczucia newsa. Ktoś kto pisze o nim dyrdymały to jest, albo sfrustrowanym kotem, którego Tomek pogonił do roboty, albo kompletnie nie rozkminia newsa i warsztatu.

Ha Ha ...Tomasz rozkminia newsa...no w zasadzie dla kogoś może i on być autorytetem - fakt.

jak na pomyj po tvn24 i puls ...to faktycznie jest meega fachowcem, dla innych dyletantów
Awatar użytkownika
Fonfel

Fonfel Pią Lis 26, 2010 12:26 pm

"Gościu" to teraz wiem już na 100%, że jesteś kompletnym żółtodziobem i zakompleksionym redaktorkiem. Kawał drogi przed Tobą. Forumowy kozaku... Buuuuuu
Awatar użytkownika
AdFonfel

AdFonfel Pią Lis 26, 2010 12:31 pm

Masz racje Fonfel. Ten Gościu poległby w 3 sek. przed T. W 12 miejscach zostałby dziennikarsko i mentalnie połamany. Tutaj, na forum napina te swoje wątłe członki :)
"Gościu" ch...a wiesz, ch...ja widziałeś.
Awatar użytkownika
Gościu

Gościu Pią Lis 26, 2010 1:11 pm

AdFonfel napisał(a):Masz racje Fonfel. Ten Gościu poległby w 3 sek. przed T. W 12 miejscach zostałby dziennikarsko i mentalnie połamany. Tutaj, na forum napina te swoje wątłe członki :)

Taki sądzisz, powiedz mi od kogo się uczyłeś, skoro to jest twój autorytet - że tak doceniasz warsztat dziennikarski Tomaszka?
Czy pracujesz więcej niż 2 lata w zawodzie? ...jak popracujesz wiecej niż 15 lat, to zapraszam na dyskusję.
Powiedz mi jak bardzo złamano ci kręgosłóp moralny, jak poniżono i zgnojono ...że podkładasz sie pod takich typów jak w/w. by zachować resztki godności.

Żal
Awatar użytkownika
AdFonfel

AdFonfel Pią Lis 26, 2010 1:33 pm

Gościu napisał(a):
AdFonfel napisał(a):Masz racje Fonfel. Ten Gościu poległby w 3 sek. przed T. W 12 miejscach zostałby dziennikarsko i mentalnie połamany. Tutaj, na forum napina te swoje wątłe członki :)

Taki sądzisz, powiedz mi od kogo się uczyłeś, skoro to jest twój autorytet - że tak doceniasz warsztat dziennikarski Tomaszka?
Czy pracujesz więcej niż 2 lata w zawodzie? ...jak popracujesz wiecej niż 15 lat, to zapraszam na dyskusję.
Powiedz mi jak bardzo złamano ci kręgosłóp moralny, jak poniżono i zgnojono ...że podkładasz sie pod takich typów jak w/w. by zachować resztki godności.

Żal

"Gościu" rozumiem, że leczysz jakieś kompleksy.
Rozumiem, że Tomek na jakimś etapie Twojej nędznej telewizyjnej "kariery" przetrącił ci ten mizerny kręgosłupik.
Ja natomiast mogę zaprosić ciebie nie na dyskusję, ale na rozmowę rekrutacyjną do mnie. Jeśli grzecznie przyniesiesz w zębach swoje CV, ustawisz się w kolejce, to wtedy wskaże Ci Twoje miejsce w szyku.
Ale jest jeden warunek - pójdziesz teraz grzecznie do pana Sandaka, zapytasz najpierw czy możesz zrobić mu kawę i przypalić fajkę. Później jebniesz na kolana, przeprosisz za swoje zachowanie i poprosisz o coaching w zakresie dziennikarstwa. Po kilku miesięcznej takiej edukacji u pana Tomka, zapraszam Cię do refleksji, czy dziennikarstwo jest tym co chcesz robić w życiu najbardziej. Bo jak widzę - 15 lat z Twoich 25 lat życia na zawsze przejebałeś...
Awatar użytkownika
Click Re-Do

Click Re-Do Pią Lis 26, 2010 1:51 pm

Co by nie mówić o Sandaku, to jest to kawał speca. Mimo, że bywa burakiem to wciąż jest to jeden z dwóch wydawców w tej stacji z którym praca jest poukładana i z wizją jak finalny produkt ma wyglądać. Niestety poza nim jest kilka osób w tej firmie, z którymi współpracować się nie da - Marza, Aga"nie ogarniam tego, ale będę krzyczeć i snuć się za monią" Kubicka czy też absolutna gwiazda miażdżenia ludzi - rzeczona Monia. Ja sobie grzecznie odszedłem, bo to nie te pieniądze. Panowie którzy zasilą szeregi warszawy, powinni uzbroić się w tytanowy kręgosłup - łatwo nie będzie - ale za to szansa zostania sponiewieranym publicznie jest niemal 100%.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości