WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Twitter.Legia

Byli współwłaściciele Legii Warszawa inwestują w Abstrachuje.tv, kanał planuje ekspansję zagraniczną

Twitter.Legia Śro Paź 04, 2017 11:01 am

Ebebenge też będzie występował?
Awatar użytkownika
jak

Re: Byli współwłaściciele Legii Warszawa inwestują w Abstrachuje.tv, kanał planuje ekspansję zagraniczną

jak Śro Paź 04, 2017 11:03 am

Jeszcze w tym roku nie widziałem odcinka i nie planuję.
Awatar użytkownika
Mariusz

Re: Byli współwłaściciele Legii Warszawa inwestują w Abstrachuje.tv, kanał planuje ekspansję zagraniczną

Mariusz Śro Paź 04, 2017 11:06 am

Kiedyś namiętnie to oglądałem. I bawiło mnie. Potem poziom zaczął się mocno obniżać i zrobiło to się nudne. Ale jak ktoś w tym widzi potencjał i kasę to czemu nie.
Awatar użytkownika
roberttoo

roberttoo Śro Paź 04, 2017 11:27 am

w zlotych, juz dawno nie ma ich sklepu tj wyspy
Awatar użytkownika
jak

jak Śro Paź 04, 2017 12:56 pm

Oni mnie najzwyczajniej w świecie przestali śmieszyć i przestałem oglądać. Tak samo nie widziałem odcinka make life harder żadnego chociaż Gazeta za każdym razem próbuje mi wyświetlić pod tekstem, który czytam na zupełnie inny temat a to już jest bezczelne strasznie. Będę chciał to sam włączę, ale nie chcę tego oglądać.
Awatar użytkownika
df

df Śro Paź 04, 2017 1:09 pm

To te pajacyki jeszcze coś robią? Na szczęście Youtube już od paru miesięcy ich mi nie stręczny na głównej (nigdy nie kliknąłem).

I ktoś chce w nich "inwestować"? Ha, ha, ha! Inwestycja na miarę wykupu GG czy NK.
Awatar użytkownika
Hej hej

Hej hej Śro Paź 04, 2017 1:18 pm

Hej hej tu enbiej, to leśny zaplacil cos komus?
Awatar użytkownika
miki

miki Śro Paź 04, 2017 2:10 pm

jak widze tych lanserów mam ochote rozwalić monitor młotkiem
Awatar użytkownika
Johhny

Johhny Śro Paź 04, 2017 2:15 pm

"jak" napisał(a): Jeszcze w tym roku nie widziałem odcinka i nie planuję.

Kogo to interesuje?
Awatar użytkownika
jak

jak Śro Paź 04, 2017 3:36 pm

"Johhny" napisał(a):
"jak" napisał(a): Jeszcze w tym roku nie widziałem odcinka i nie planuję.

Kogo to interesuje?

Mało mnie interesuje co ciebie nie interesuje bo to był komentarz do tekstu a nie informacja dla ciebie. Żegnam ozięble.
Awatar użytkownika
Analityk1

Analityk1 Śro Paź 04, 2017 8:14 pm

Ekspansja zagraniczna? Nie wystarczy, że ludzie giną z głodu, od ekstremizmów, separatyzmów i próchnicy? Potrzebny jest jeszcze światu do zabijania polski dowcip?
Awatar użytkownika
Lambda

Lambda Czw Paź 05, 2017 10:19 am

MAŁĄ WYSEPKĘ , KTÓRA NAWIASEM MÓWIĄC JUŻ ZNIKNĘŁA Z TARASÓW NAZYWA SIĘ SKLEPEM. OK - TEN DOWCIP IM WYSZEDŁ . W SUMIE PIERWSZY OD DAWNA BO OD DAWNA SA BARDZIEJ ŻENUJĄCY NIŻ SMIESZNI
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości