[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Były szef Radia Kraków korespondentem Polskiego Radia na Podhalu. „Jestem zwykłym reporterem”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Elo

Były szef Radia Kraków korespondentem Polskiego Radia na Podhalu. „Jestem zwykłym reporterem”

Elo Śro Maj 27, 2020 8:04 am

Zatrudnij sie w Gazecie Polskiej albo urzędzie wojewodzkim czy marszalkowskim "zwykły reporterze". Maja ci sie za co odwdzięczać.
Awatar użytkownika
AS wywiadu

Re: Były szef Radia Kraków korespondentem Polskiego Radia na Podhalu. „Jestem zwykłym reporterem”

AS wywiadu Śro Maj 27, 2020 8:42 am

Zwykły reporter, osoba prywatna... Udawana pokora.
Awatar użytkownika
Bulanda

Re: Były szef Radia Kraków korespondentem Polskiego Radia na Podhalu. „Jestem zwykłym reporterem”

Bulanda Śro Maj 27, 2020 10:58 am

"AS wywiadu" napisał(a): Zwykły reporter, osoba prywatna... Udawana pokora.
przynajmniej nie jest bezczelny i nie śmieje się w twarz ...
Awatar użytkownika
As wywiadu

As wywiadu Śro Maj 27, 2020 11:09 am

No właśnie słowami o zwykłym reporterze i osobie prywatnej pokazał, jak bardzo jest bezczelny. Uczciwym zarechotał w twarz.

"Bulanda" napisał(a):
"AS wywiadu" napisał(a): Zwykły reporter, osoba prywatna... Udawana pokora.
przynajmniej nie jest bezczelny i nie śmieje się w twarz ...
Awatar użytkownika
janek

janek Śro Maj 27, 2020 12:24 pm

bardzo chętnie zobaczę oświadczenia majątkowe tego zwykłego reportera za ostatnie 5 lat.
Awatar użytkownika
rabarbar

rabarbar Śro Maj 27, 2020 4:56 pm

Dlaczego do radia kraków nie pójdzie na zakopiańskiego reportera, hej?
Awatar użytkownika
Nicki

Nicki Śro Maj 27, 2020 5:17 pm

Słuchalność zaczęła spadać za jego rządów, teraz to kontynuacja światłej polityki programowej i wprowadzonych przez niego audycji i gwiazd anteny
Awatar użytkownika
123

123 Śro Maj 27, 2020 5:37 pm

Wow. No ale czemu nie pracuje w Gazecie Polskiej. Czego szuka jeszcze w Polskim Radiu?...........czyzby koledzy, ktorym dal tyle zarobic, nie poratowali Przemusia?
Awatar użytkownika
radiowiec

radiowiec Czw Maj 28, 2020 8:24 am

Ale czego sie ta Wyborcza czepia? Gość ma być bez pracy? Albo zostać tramwajarzem, jak inteligencja w Pradze po 68? Bolek nagrał gażdziny o ceprach i niedźwiedziach tak, że ma materiały do 2120 roku, więc je teraz sprzedaje
Awatar użytkownika
Pp

Pp Nie Cze 28, 2020 9:31 am

Przemus Podziekuj kolegom i kolezance. Dzieki nim jestes tu gdzie jestes. Rosolek smakowal? ;-) koledzy szybko sie ustawili pod drzwiami tojego nastepcy. Nihil novi
Awatar użytkownika
er

er Czw Lip 09, 2020 11:42 am

Nie szukaj szczęscia w Polskim radiu. Tylko w Gazecie Polskiej.
Awatar użytkownika
-

- Wto Sie 04, 2020 7:57 am

My juz wiemy kim jesteś "zwykły reporterze".
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości