WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nick

BZ WBK już bez Kevina Spacey. Kredyt reklamują Kuna, Jakubik, Wszołkówna i K2 (wideo)

Nick Pon Lut 09, 2015 10:48 am

Siermiężnie, prostacko, bez polotu. Jakubik jest cieniem samego siebie, po Kunie widać zmęczenie materiału.
Awatar użytkownika
bankowy

Re: BZ WBK już bez Kevina Spacey. Kredyt reklamują Kuna, Jakubik, Wszołkówna i K2 (wideo)

bankowy Pon Lut 09, 2015 12:18 pm

podróbeczka ING; tylko biedniejsza
Awatar użytkownika
questar

Re: BZ WBK już bez Kevina Spacey. Kredyt reklamują Kuna, Jakubik, Wszołkówna i K2 (wideo)

questar Pon Lut 09, 2015 8:56 pm

Wprowadzili oplate za karte-podziekowalem im za uslugi i zamknalem konto. Nawet jak zatrudnia caly Hollywood ,nie zmieni to mojej decyzji.
Awatar użytkownika
piłat

piłat Wto Lut 10, 2015 5:57 pm

O! Takie gorsze ING.
Awatar użytkownika
abc

abc Śro Lut 18, 2015 12:48 pm

Na stronie głównej Onetu zobaczyłam reklamę BZ WBK. Deska, narty a może wyjazd w góry. A , przepraszam na desce i nartach to jeździ się nad morzem?
Awatar użytkownika
barteks

barteks Wto Maj 19, 2015 2:52 pm

hehe... poszedłem do banku po 1000 zeta - kazali mi przynieść tonę zaświadczeń, czekać ileś tam na przyznanie. Poszedłem do AlfaKredyt, dostałem 1000 zł na 30 bez odsetek. Gdzie tutaj logika? Formalności nie było żadnych.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 3 gości