WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Janko

Całe szczęście, że Netflix nie zepsuł tego serialu. Przeciwnie - nowy „Rojst” wciąga bardziej niż tytułowe bagno

Janko Śro Lip 07, 2021 8:18 am

Po takiej "recenzji" to już się nie chce oglądać tego strzału w dziesiątkę, który rozbudza apetyt na znacznie więcej.
Awatar użytkownika
Olek

Re: Całe szczęście, że Netflix nie zepsuł tego serialu. Przeciwnie - nowy „Rojst” wciąga bardziej niż tytułowe bagno

Olek Śro Lip 07, 2021 9:49 am

Dobrze, ze ten sredni sequel mozna obejrzec za darmo. ;)
Awatar użytkownika
Wirtualne Media Trolls

Re: Całe szczęście, że Netflix nie zepsuł tego serialu. Przeciwnie - nowy „Rojst” wciąga bardziej niż tytułowe bagno

Wirtualne Media Trolls Śro Lip 07, 2021 2:04 pm

Przecież "rojst" to nie bagna, tylko taka forma komediowa, że wszyscy obrażają się nawzajem i jest śmiesznie. Ten tekst pisał jakiś nieuk.
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Śro Lip 07, 2021 3:25 pm

"media Trolls" napisał(a): Przecież "rojst" to nie bagna, tylko taka forma komediowa, że wszyscy obrażają się nawzajem i jest śmiesznie. Ten tekst pisał jakiś nieuk.

Hahaha, to Konwicki nieuk, mógł zatytułować swoją powieść "Roasty" zamiast "Rojsty".
Awatar użytkownika
Mina

Mina Śro Lip 07, 2021 10:51 pm

Jak można na tak opiniotwórczym portalu dawać recenzję, która ma blogerowo-twitterowe zacięcie? Po lekturze mam wrażenie, że: 1. autorka nie do końca rozumie czasy pokazane w serialu (rozumie za to "Andrzeju, nie denerwuj się") i 2. to strasznie powierzchowny tekst, nawet na moment niepróbujący zagłębić się w warstwę fabularną. 3. wniosek: powodzenia z tekstami typu "nie sposób nie kliknąć oglądaj dalej", bo przecież waszym targetem są licealiści i ludzie otumanieni przez influencerów.
Awatar użytkownika
Jurekson

Jurekson Czw Lip 08, 2021 11:47 am

Jestem juz po. Łyknęliśmy z żoną w jeden wieczór/noc. Fantastyczna atmosfera, super smaczki z pierwszego sezonu - ukryte dla uważnego widza, genialna gra Simlata i Seweryna. Teraz tylko czekać na trójkę. Niepokoi jedna rzecz, skoro 1 i 2 sezon
dzieli 12-13 lat, to ...czyżby 3 sezon to Rojst 2010? Oj działo się wtedy... Mogą popłynąć :D
Awatar użytkownika
sss

sss Śro Lip 14, 2021 9:05 pm

obejrzałem i warto było, nie wiem czy przyzwyczajeni do akcji zap...cej z bezsensowną prędkością ten serial będzie odpowiadał ale to ich problem ;)
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości