[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Canal+ dzięki sublicencji od Eleven Sports będzie pokazywał po 2-3 mecze z każdej kolejki Bundesligi

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Władek

Canal+ dzięki sublicencji od Eleven Sports będzie pokazywał po 2-3 mecze z każdej kolejki Bundesligi

Władek Czw Paź 12, 2017 3:47 pm

Eleven nie ma pieniędzy, stąd ta umowa. Plotki się potwierdzają. Wiele praw do lig kończy im się po obecnym sezonie i nie będą w stanie ich wszystkich przedłużyć.
Awatar użytkownika
sdsd

Re: Canal+ dzięki sublicencji od Eleven Sports będzie pokazywał po 2-3 mecze z każdej kolejki Bundesligi

sdsd Czw Paź 12, 2017 3:53 pm

Za rok mecze Lm od 21 45...brawo psl..
Awatar użytkownika
Staszek

Re: Canal+ dzięki sublicencji od Eleven Sports będzie pokazywał po 2-3 mecze z każdej kolejki Bundesligi

Staszek Czw Paź 12, 2017 4:42 pm

@sdsd

o 22:05. Od przyszłego sezonu bedą nowe pory meczów LM, jak w LE.
Awatar użytkownika
aka

aka Czw Paź 12, 2017 5:23 pm

LM to zupełna nuda. Korporozgrywki. Zarżnęli piękne europuchary
Awatar użytkownika
Hubr

Hubr Czw Paź 12, 2017 7:15 pm

Wladek eleven nie ma pieniedzy czlowieku sa tak napompowani petrodolarami ze ojol a cyfra musiala cos wyzebrac zeby nie stracic wiecej klientow
Awatar użytkownika
abo

abo Czw Paź 12, 2017 7:46 pm

I tak wlasnie eleven pokazal jak zalezy im na swoich klientach operatorach...
Awatar użytkownika
aaabbbccc

aaabbbccc Czw Paź 12, 2017 9:21 pm

2 wybór przy czym max 4 mecze Bayernu. Powiedzmy wprost: Borussia w Canal+. Czyli Eleven zdradziło kibiców BVB.
Awatar użytkownika
aaabbbccc

aaabbbccc Czw Paź 12, 2017 9:23 pm

Mogli to inaczej rozegrać. Zostawić na wyłączność Bayern, Borussie, Juventus, Napoli, PSG, Monaco, Barcelonę, Real i Atletico. Całą resztę rozdać Canal+ i Polsatowi.
Awatar użytkownika
oct

oct Czw Paź 12, 2017 10:16 pm

Caly eleven... niech operatorzy w koncu zaczna myslec.
Awatar użytkownika
ano

ano Czw Paź 12, 2017 10:18 pm

Zdradzili kibicow i pieknie ograli operatorow.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Czw Paź 12, 2017 10:29 pm

Przecież to jest jawne oszustwo - najpierw ogłasza sie o wyłączności, na BUndesligę, ludzie to kupują a potem kawałki wyłączności sprzedaję się innym kanałom bez dostępu do nich dla tych którzy wykupili abonament w przekonaniu, że będą mieli pełny dostęp... UOKiK i to natychmiast, bo tego kurestwa inaczej się nie ugryzie. Wykupiłem ES wyłącznie dla BUNDESLIGI, oglądam prawie wyłącznie BVB i Bayern i teraz co? Chcą udostępnić coś C+ niech to sobie robią, ale bez ograniczania w JAKIKOLWIEK sposób dla tych, którzy wykupili ten pie... ny ES. UOKiK, dacie radę czy Was też podkupili?
Awatar użytkownika
ADAM

ADAM Pią Paź 13, 2017 11:02 am

Uważam ze dojdzie do fuzji między Canal+ a Eleven i wróci wszystko do normy,a Polsat cyfrowy nie da rady z LM to są wysokie koszty jednak canal+ jest lepszy jakościowo mam nc+ i wiem że jak cos pada to nie zanika a w polsacie prawie cały czas jest brak sygnału przy opadach.I żeby jeszcze nie było tak żeby obejrzeć dobry mecz to będzie trzeba wysłać sms tak było z boksem miało być dla wszystkich abonentów polsatu a później okazało się ze trzeba wysłać sms.
Awatar użytkownika
kibic

kibic Pią Paź 13, 2017 7:38 pm

zostałem oszukany przez Eleven, najlepszy sobotni mecz oddali do c+, przez 3 kolejki nie mogę ogladać swojej ulubionej drużyny czyli Dortmundu, ta zagrywka Eleven to lekceważenie abonentów, to jest skandal !!!!!!!
Awatar użytkownika
Rysiek

Rysiek Pią Paź 13, 2017 9:32 pm

Jestem fanem bundesligi, kupiłem eleven aby ją oglądać a teraz najlepszy mecz sobotni oddali do c+, czuję się oszukany przez eleven, to jest skandal !!!!!!!!
Awatar użytkownika
śńąć

śńąć Sob Paź 14, 2017 11:52 am

Jeżeli nie będzie BVB w Eleven Mnie nie będzie w Eleven, krótka piłkagjl
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości