[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Canal+ i Eleven Sports będą transmitować piłkarską ligę hiszpańską do 2026 roku

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Hura

Canal+ i Eleven Sports będą transmitować piłkarską ligę hiszpańską do 2026 roku

Hura Czw Sty 28, 2021 7:07 pm

I bardzo dobrze !
Awatar użytkownika
Yeeah

Re: Canal+ i Eleven Sports będą transmitować piłkarską ligę hiszpańską do 2026 roku

Yeeah Pią Sty 29, 2021 12:21 am

Super news :)
Awatar użytkownika
MAX

Re: Canal+ i Eleven Sports będą transmitować piłkarską ligę hiszpańską do 2026 roku

MAX Pią Sty 29, 2021 1:11 am

No i super:)
Awatar użytkownika
Man

Man Pią Sty 29, 2021 11:59 am

"MAX" napisał(a): No i super:)
W czym super? Aby obejrzeć jedną ligę trzeba płacić za dwie stacje! Rozdrobnienie obecnie jest na skandalicznym poziomie!
Awatar użytkownika
Przemek 1704

Przemek 1704 Pią Sty 29, 2021 1:11 pm

"Man" napisał(a):
"MAX" napisał(a): No i super:)
W czym super? Aby obejrzeć jedną ligę trzeba płacić za dwie stacje! Rozdrobnienie obecnie jest na skandalicznym poziomie!
I tu się z tobą zgodzę że to nie jest super no chyba że to był taki sarkazm
Awatar użytkownika
G35

G35 Pią Sty 29, 2021 9:12 pm

A ja nie mam tego problemu ja oglądam tylko naziemna i IPLE ORAZ YU TUBE w całości mi wystarczy jeżeli klienci by odeszli to w tedy może by się to wszystko odkpdowało.a tak jest jak jest płacicie i płaczcie
Awatar użytkownika
JJ

JJ Sob Sty 30, 2021 12:53 am

Kogo to obchodzi. Hiszpanskiej francuskiej szkockiej i tak nikt nie oglada. angielska bundesliga i polski ocet naszych kopaczy ekstraklasowych
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 567 gości