WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ubaw

Canal+ i HBO pojawiły się w ofercie Player.pl

ubaw Śro Lis 22, 2017 1:02 pm

Serio ? Tą ceną zwyczajnie popłyniecie. Nie dość, że przespaliście moment wejścia do sieci, to teraz na dodatek dobijacie się ceną.
Nidorzeczne.
Awatar użytkownika
Tomekk

Re: Canal+ i HBO pojawiły się w ofercie Player.pl

Tomekk Śro Lis 22, 2017 1:31 pm

Dziwi mnie czemu Nc+ nie wpadło na pomysł zrobienia platformy ze swoimi stacjami .Co z tego ze zrobili NC+GO. ale ta platforma jest przeznaczona tylko dla abonentów a mi chodzi o cos takiego jak player czy ipla.
z możliwością ogladania stacji za opłatą np pakiety sportowe ,pakiety filmowe czy calosciowy pakiet
gdyby coś takiego zrobili to myśle ze zmneijszyła by się liczba pirackich transmisji w nc+
Awatar użytkownika
Dustman

Dustman Śro Lis 22, 2017 1:38 pm

Cena po byku. Poza tym ta konieczność wykupowania całego pakietu jest co najmniej niedorzeczna. Co z tego, że interesują mnie tylko np. kanały filmowe jak muszę też do tego mieć sportowe i odwrotnie? Już pomijam kwestie tego, że w pakiecie obecne są tak niedorzeczne twory jak Canal+ +1 czy Canal+ Seriale, które są niczym innym jak antenami powtórkowymi "premium". 80 zł za taki bubel? W życiu!
Awatar użytkownika
Szef Wszystkich Szefów

Szef Wszystkich Szefów Śro Lis 22, 2017 3:44 pm

Zróbcie abonament nie po 80 zł, ale po 800 zł. Będzie bardziej prestiżowy, Janusze biznesu :)
Awatar użytkownika
bredny

bredny Śro Lis 22, 2017 3:57 pm

Śmiech na sali. Cena z kosmosu albo przynajmniej ze stratosfery. Za 80-100 zł to abonenci CP mają dostęp do FULL opcji z Elevenami i HBNO w pakiecie. Powinniście zrobić osobno pakiet z C+Sport / Sport 2 / nSport i osobno z filmowymi. Za kanały sportowe jestem wstanie zapłacić 10 zł za filmowe 20 zł.
Awatar użytkownika
gm

gm Śro Lis 22, 2017 4:08 pm

Cena taka, że dalej nielegalne oglądanie będzie kwitnąć. a tak łatwo można by je ograniczyć dając rozsądne stawki.
Awatar użytkownika
dan

dan Śro Lis 22, 2017 10:34 pm

Aby skorzystać z oferty HBO, należy mieć aktywowany pakiet Start Extra w wysokości 20 zł dni. A zatem łączny koszt dostępu do samodzielnej usługi HBO GO kosztuje 45 zł.
Awatar użytkownika
sebaaa

Re: Canal+ i HBO w ofercie Player.pl. "Najlepszy legalny serwis VOD i TV w Polsce”

sebaaa Czw Lis 23, 2017 1:56 am

drogo w uj. z takimi cenami nie wiem na co liczą.oferta dobra, tylko stanowczo za drogo.
Awatar użytkownika
Pajrat

Re: Canal+ i HBO w ofercie Player.pl. "Najlepszy legalny serwis VOD i TV w Polsce”

Pajrat Czw Lis 23, 2017 7:50 am

Chciałem tam założyć konto ale zrezygnowałem gdy tvn poprosił mnie o wszystkie moje możliwe dane z zastrzeżenie graniczącym prawie z tym, że do śmierci będzie mi reklamy wysyłam. Jeśli mam się aż tak wiązać z operatorem to jednak dziękuje. Poradzę sobie inaczej.
Awatar użytkownika
kult

kult Czw Lis 23, 2017 8:14 am

To jest tragedia, że trzeba podkreślać, że jest to "najlepszy LEGALNY serwis" - znaczy to tyle, że lepsze są tzw. nielegalne. Sugestywna porażka systemu praw autorskich!
Awatar użytkownika
Michal

Michal Czw Lis 23, 2017 8:52 am

Czyli jednym slowem klapa niech tylko eleveny kupia ekstraklase i plyniecie Tvnie i Canalu wtedy przechodze do Polsatu Pozdro
Awatar użytkownika
Fabian

Fabian Czw Lis 23, 2017 8:53 am

Ja place 119 zl mies. Za nc plus 2 kartami. Mam pakiet full. Z hbo go. 80 zl mies. Za sam c plus to absurd
Awatar użytkownika
zen

zen Czw Lis 23, 2017 9:31 am

Na zywo tylko jeden stream ? Ktos zapomnial , ze po to sie kupuje w dzisiejszych czasach takie uslugi zeby szczegolnie wydarzenia sportowe ogladac jednoczesnie na kilku urzadzeniach. Rozumiem ze jest to jakies zabezpieczenie zeby kilka osob nie skladalo sie na jedna usluge i sie nia dzielilo, ale chyba wystarczy zastrzezenie ze kilka streamow jednoczenie jesli jest ten sam adres IP. Nie wiem kto to kupi z taka funkcjonalnoscia.
Awatar użytkownika
wid82

wid82 Czw Lis 23, 2017 9:39 am

Nareszcie! Bardzo dobry ruch! Chętnie kupię bez konieczności zobowiązania na długie lata. Oglądam-płacę. Nie oglądam-nie płacę. Wreszcie jest normalnie.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Czw Lis 23, 2017 9:41 am

Cena za Canal+ jest chora. Cena za HBO jest ok, ale nie oferuje HBO GO, tylko niektóre wybrane pozycje w formie VOD. Cenowo to oferta zupełnie nie atrakcyjna.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 77 gości