WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ZET

Canal+ online na telewizorach LG

ZET Pią Lip 01, 2022 10:28 am

U mnie nie odtwarza tv na żywo ani filmów. Zawiesza się na etapie kręcącego się kółka po wybraniu konkretnych treści.
Awatar użytkownika
Baster

Re: Canal+ online na telewizorach LG

Baster Pią Lip 01, 2022 4:08 pm

Wrescie Bravo jeszcze to mają modernizować będzie jeszcze aktualizacja bo poprawki będę
Awatar użytkownika
Zenada

Zenada Pią Lip 01, 2022 4:59 pm

Mam kupować przystawkę do 6 letniego telewizora bo im sie nie chce dopasowac oprogramowania??? Niech spadają.
Awatar użytkownika
Zenada

Zenada Pią Lip 01, 2022 4:59 pm

Mam kupować przystawkę do 6 letniego telewizora bo im sie nie chce dopasowac oprogramowania??? Niech spadają.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pią Lip 01, 2022 5:14 pm

Oni napisali mi ze nie bedzie na moim tv samsung gdzie ja mam nadal wszystko oprocz canal+ bo sie BOJĄ… eee? moze im po prostu sie nie chce pracowac nad tym.
Awatar użytkownika
inlove

inlove Pią Lip 01, 2022 8:06 pm

"Baster" napisał(a): Wrescie Bravo jeszcze to mają modernizować będzie jeszcze aktualizacja bo poprawki będę

Oby, bo choć przyzwyczaiłem się już do wersji na Google TV, to w tej apce na LG dostrzegam plusy, jak choćby jej szybsze działanie i płynność transmisji sportowych bez konieczności przestawiania czegokolwiek (na Google TV trzeba przestawić wyświetlacz z 60hz na 50).
Niemniej jednak trochę dziwne, że apka jest jeszcze niedopracowana i z błędami. W końcu jest ona niczym innym, jak tylko polską wersją tej, z której Francuzi od ponad roku korzystają na LG. Tak więc trochę to dziwne (pomijając, że oglądany materiał po jakimś czasie się wiesza, to brakuje choćby możliwości zmiany parametrów przesyłanego video: np. z AUTO od razu na 1080p).
Oby jednak Canal+ nie spoczął na wypuszczeniu jednej wersji, jak choćby uczynił to Polsat, który po wydaniu jesienią zeszłego roku apek Polsat GO i Polsat Box GO, jak dotąd nie wydał do nich aktualizacji, a prosi się oto i to bardzo.
Awatar użytkownika
mic350

mic350 Czw Lip 07, 2022 6:09 pm

Tyle czekania i bubla wypuścili - Live TV nie działa chyba nikomu w Polsce. Czy komuś działa? Piszcie.
Awatar użytkownika
Baster

Baster Pią Lip 08, 2022 9:11 am

Unmie na LG dxiala livetv w cana+onlain
Awatar użytkownika
Luk

Luk Pią Lip 08, 2022 9:11 am

Mam tv z webos 3.0 i canal + już nie zainstaluję. Żenada. Tak się traci klientów. Brawo
Awatar użytkownika
Agaa

Agaa Śro Lip 13, 2022 4:03 pm

Mam telewizor z 2017r WebOS 3.9.0 a aplikacji jak nie było tak nie ma, Canal+ odsyła do supportu LG, a LG odsyła do Canal+, dodatkowo mówiąc, że "z czasem" aplikacja się pojawi (za kolejne dwa lata? :/) a jak nie to pytać w Canal+. Jak zwykle spychologia. Niech robią tak dalej i producenci Tv LG i Canal+ a będą tracić klientów. Brawo!
Awatar użytkownika
lee

lee Pią Lip 15, 2022 9:02 pm

nie kupuj ,nie chcesz nie oglądaj.
Awatar użytkownika
dd

dd Pon Lip 18, 2022 3:12 pm

Co jest )Czekałem na aplikacje LG OLED C8 i nie działa zapłaciłem z góry i.. Pisze żebym sprawdził internet śmiga az hej na telewizorze. Czemu nie działa kanały na żywo mimo że opłacone. I czemu przy logowaniu nie można korzystać i nawigacji z różdżki słynnej pilota
Awatar użytkownika
ddd

ddd Pon Lip 18, 2022 4:02 pm

"mic350" napisał(a): Tyle czekania i bubla wypuścili - Live TV nie działa chyba nikomu w Polsce. Czy komuś działa? Piszcie.
Mam nadzieję że to naprawią i to szybko
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości