WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Qwertyuio

Canal+ zacieśnia współpracę z Polsatem. „Epoka kanałów na wyłączność dobiega końca”

Qwertyuio Wto Wrz 13, 2022 7:06 am

Ekspert myli Champions League z Premier League.
Awatar użytkownika
widz

Re: Canal+ zacieśnia współpracę z Polsatem. „Epoka kanałów na wyłączność dobiega końca”

widz Wto Wrz 13, 2022 7:30 am

Całe życie mieszkałem w domu i musiałem wybierać pomiędzy kanałami na wyłączność C+ a Polsatu. Jakież było moje zdziwienie, gdy dowiedziałem się, że znajomi w kablówce mają normalnie dostępny Canal+ Sport i Polsat Sport razem. Wtedy pomyślałem, że to fikcja i nierówne traktowanie odbiorców. Tak naprawdę cierpią na tym jedynie osoby, które są skazane na telewizję satelitarną.
Awatar użytkownika
Gie

Re: Canal+ zacieśnia współpracę z Polsatem. „Epoka kanałów na wyłączność dobiega końca”

Gie Wto Wrz 13, 2022 7:38 am

C+ mógłby oferować pakiet kanałów Polsat Sport a Polsat Box pakiet kanałów C+. Ani jedni ani drudzy raczej by nie stracili.
Awatar użytkownika
wacekkkkkkk

wacekkkkkkk Wto Wrz 13, 2022 8:25 am

Jak kiedyś cały sport prawie był w Canal+ to był płacz,że monopol. Teraz żeby mieć to samo to trzeba ponad 150 zapłacić...
Awatar użytkownika
Baster72

Baster72 Wto Wrz 13, 2022 8:59 am

TO by byl dobry ruch fuzja c+z polsatem !
Awatar użytkownika
TT

TT Wto Wrz 13, 2022 9:05 am

To nie żadne zacieśnianie współpracy, tylko po prostu realizacja przepisów „must carry”.
Awatar użytkownika
nk

nk Wto Wrz 13, 2022 10:30 am

na końcu i tak wszystko przejmie Solorz
Awatar użytkownika
c+polsat

c+polsat Wto Wrz 13, 2022 11:27 am

"widz" napisał(a): Całe życie mieszkałem w domu i musiałem wybierać pomiędzy kanałami na wyłączność C+ a Polsatu. Jakież było moje zdziwienie, gdy dowiedziałem się, że znajomi w kablówce mają normalnie dostępny Canal+ Sport i Polsat Sport razem. Wtedy pomyślałem, że to fikcja i nierówne traktowanie odbiorców. Tak naprawdę cierpią na tym jedynie osoby, które są skazane na telewizję satelitarną.
Te wszystkie telewizje/kanały/platformy jak nie będą się łączyć to będą padać ! Tu widać że do niektórych dociera to iż jednak internet odbiera sporą część widowni.
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Wto Wrz 13, 2022 4:18 pm

Polsat Sport również na konkurencyjnej platformie
Awatar użytkownika
Damianos

Damianos Śro Wrz 14, 2022 9:16 am

Moim zdaniem te dwie platformy już dawno powinny się połączyć.
Awatar użytkownika
Klient

Klient Śro Wrz 14, 2022 3:23 pm

Kiedy Polsat Sport w Canal+ ?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości