[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - CDA w br.: wpływy 62 proc. w górę, 3,1 mln zł zysku netto, 190,4 tys. zł subskrybentów CDA Premium

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dominika

CDA w br.: wpływy 62 proc. w górę, 3,1 mln zł zysku netto, 190,4 tys. zł subskrybentów CDA Premium

Dominika Czw Sie 08, 2019 8:10 am

Ostatnio oglądałam super film w cda premium - sama przeciw wszystkim. Polecam
Awatar użytkownika
hehehe

Re: CDA w br.: wpływy 62 proc. w górę, 3,1 mln zł zysku netto, 190,4 tys. zł subskrybentów CDA Premium

hehehe Czw Sie 08, 2019 8:39 am

Ja ostatnio oglądałem "Gorączkę" Michaela Manna bez żadnego premium. Nie wiedziałem, że cda ma umowę z Warnerem.
Awatar użytkownika
logan

Re: CDA w br.: wpływy 62 proc. w górę, 3,1 mln zł zysku netto, 190,4 tys. zł subskrybentów CDA Premium

logan Czw Sie 08, 2019 8:52 am

A ja widzę, ze wciąż jest tam tysiące piracko wrzuconych odcinków zagranicznych seriali. Wystarczy włączyć wyszukiwanie z ustawioną odpowiednią długością i znajduje się masa, często specjalnie niepodpisanych filmów i seriali.
Awatar użytkownika
D. 85

D. 85 Czw Sie 08, 2019 9:09 am

Oglądam cda na telewizorze LG śmiga aż miło, jak to możliwe że aplikacja cda działa dużo szybciej niż jutub? A o ipli i plejerze nie wspomnę?
Awatar użytkownika
Bartosz

Bartosz Czw Sie 08, 2019 9:11 am

Bo w Player jest 2000 skryptów reklamowych i sledzących, które najpierw musi przetwozyc twój tv.
Awatar użytkownika
netflixxx

netflixxx Czw Sie 08, 2019 9:40 am

trochę wstyd prowadzić piracki serwis i się tym chwalić.
Awatar użytkownika
bart

bart Czw Sie 08, 2019 10:05 am

"netflixxx" napisał(a): trochę wstyd prowadzić piracki serwis i się tym chwalić.

Trochę się powstydzą, ale kilka mln sobie wypłacą ;)
Awatar użytkownika
Oglądacz

Oglądacz Czw Sie 08, 2019 1:13 pm

"Dominika " napisał(a): Ostatnio oglądałam super film w cda premium - sama przeciw wszystkim. Polecam
Dlaczego wrzucacie tyle informacji na ich temat? Przecież zdajecie sobie sprawę, że to nadal strona z wieloma pirackimi filmami, pytam więc dlaczego?
Awatar użytkownika
Oglądacz

Oglądacz Czw Sie 08, 2019 1:15 pm

"hehehe" napisał(a): Ja ostatnio oglądałem "Gorączkę" Michaela Manna bez żadnego premium. Nie wiedziałem, że cda ma umowę z Warnerem.
Z Sony chyba też mają ciekawą umowę bo nie ma problemu, żeby znaleźć piracką kopię np. Hotel Transylwania 3
Awatar użytkownika
ajwaj

ajwaj Czw Sie 08, 2019 1:30 pm

"Oglądacz" napisał(a):
"hehehe" napisał(a): Ja ostatnio oglądałem "Gorączkę" Michaela Manna bez żadnego premium. Nie wiedziałem, że cda ma umowę z Warnerem.
Z Sony chyba też mają ciekawą umowę bo nie ma problemu, żeby znaleźć piracką kopię np. Hotel Transylwania 3

To z NBCUniversal chyba też mają. Są lepsi niż Netflix - dogadują się ze wszystkimi.
Awatar użytkownika
tomasz

tomasz Czw Sie 08, 2019 2:24 pm

"netflixxx" napisał(a): trochę wstyd prowadzić piracki serwis i się tym chwalić.

Czy na yt nie masz pirackich filmów ? muzyki ?
Awatar użytkownika
Kulson

Kulson Pią Sie 09, 2019 3:52 pm

"tomasz" napisał(a):

Czy na yt nie masz pirackich filmów ? muzyki ?
No ba, a Kuchciński zrezygnowął bo latał Tusk :)
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości