[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Cejrowski: TVP Info zawiesiło mnie za słowa o Kaczyńskim. Kurski: powodem antypolska prowokacja z paleniem plagi UE

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fh

Cejrowski: TVP Info zawiesiło mnie za słowa o Kaczyńskim. Kurski: powodem antypolska prowokacja z paleniem plagi UE

fh Pon Gru 03, 2018 9:38 am

Czyli wg kurskiego zawiesili Cejrowskiego za to, czego i tak nie wyemitowali. Logiczne.
Awatar użytkownika
Spike

Re: Cejrowski: TVP Info zawiesiło mnie za słowa o Kaczyńskim. Kurski: powodem antypolska prowokacja z paleniem flagi UE

Spike Pon Gru 03, 2018 12:08 pm

Kto śmie podnosić głos przeciwko własnemu suwerenowi niech zamilknie na wieki
Awatar użytkownika
kolo

Re: Cejrowski: TVP Info zawiesiło mnie za słowa o Kaczyńskim. Kurski: powodem antypolska prowokacja z paleniem flagi UE

kolo Pon Gru 03, 2018 12:12 pm

"fh" napisał(a): Czyli wg kurskiego zawiesili Cejrowskiego za to, czego i tak nie wyemitowali. Logiczne.

:-) :-) No właśnie! Cała ta sytuacja naprawdę woła o pomstę do nieba. Taki wspaniały komentator, który zna się na wszystkim, począwszy od koloru chałup na Madagaskarze, skończywszy na butach papieża. I zawiesili...! Hańba!
Awatar użytkownika
Wolak

Wolak Pon Gru 03, 2018 12:50 pm

Kurskie, Pereiry, Cejrowskie i bracia Klęczący to są wszystko indywidua sprzeczne z polską racją stanu i należy skończyć z opłacaniem tego towarzystwa tłustymi przelewami z kieszeni podatników.
Awatar użytkownika
Mkop

Mkop Pon Gru 03, 2018 1:03 pm

Ciemny naród tego nie kupi jak mówił kurski kto podniesie rękę na Kaczyńskich niech wie że kurski mu te rękę odetnie
Awatar użytkownika
janek44g

janek44g Pon Gru 03, 2018 1:07 pm

Kurski wypad w TVP
Awatar użytkownika
.

. Pon Gru 03, 2018 3:16 pm

Ale "Achtung RuSSia" jest już w porządku. W dodatku tej "prowokacji" nawet nie pokazano, a sam Cejrowski - mimo że czasem jest dość krytyczny dla mnie - wyjaśnił wprost i na temat dlaczego mógł to zrobić.
Awatar użytkownika
Pc

Pc Pon Gru 03, 2018 3:40 pm

To wc jest w pisuarach czy pisuary sa w wc?
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Gru 03, 2018 3:44 pm

Dzięki Bogu że Kurski się nawrócił i postanowił Cejrowskiego wyrzucić ponieważ ostatnie jego występki są koszmarne.
Awatar użytkownika
Ziut

Ziut Pon Gru 03, 2018 8:25 pm

To straszne, że Cejrowskiego wyrzucili. Co jest warta oszołomska telewizja bez tego oszołoma?
Awatar użytkownika
Tymon

Tymon Wto Gru 04, 2018 1:05 am

Czy ktoś wie gdzie Cejrowski płaci podatki?
Awatar użytkownika
Fedon

Fedon Wto Gru 04, 2018 1:42 am

Czyli tvpis godzi się z oddaniem Szczecina i paleniem flagi nazywanej szmatą ale Kaczyńskie tknąć nie da.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości