[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Celebryci i brand heroes z pomysłem wciąż skuteczni reklamowo (opinie o Effie)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
RomeroV

Celebryci i brand heroes z pomysłem wciąż skuteczni reklamowo (opinie o Effie)

RomeroV Śro Paź 08, 2014 10:12 am

Rozwalil mnie ten tekst "według Michała Wolniaka,chef strategy officera..." ! :) Mniejszości narodowe walcza by mogły posługiwać się ojczystym językiem,a u Nas na własne życzenie Zanika język polski.
Awatar użytkownika
pavv

Re: Celebryci i brand heroes z pomysłem wciąż skuteczni reklamowo (opinie o Effie)

pavv Śro Paź 08, 2014 1:43 pm

Ogólne te stanowiska to żałośnie teraz się nazywają. "Chef strategy officer" - to stopień wojskowy? "acting strategy director" - to reżyser filmów akcji? "CEO" - taki OMC? O Mało Co dyrektor?
Awatar użytkownika
Rafał Baran

Re: Celebryci i brand heroes z pomysłem wciąż skuteczni reklamowo (opinie o Effie)

Rafał Baran Śro Paź 08, 2014 4:57 pm

Z pozdrowieniami. Ja uważam że celebryta to skuteczne narzędzie. Nic na to nie poradzę, tak samo jak na to ze Prezesi Spółdzielni Mieszkaniowych wybieraj pasteloze jak odmawiają bloki. I tak samo jak to ze obowiązującym standardem polskiego domu jest semi dworek oczywiście w pastelowym kolorze.
Awatar użytkownika
Mówiła osoba z południa

Mówiła osoba z południa Czw Paź 09, 2014 12:16 pm

Impreza wymyślona przez branżunię, prowadzona przez branżunię, doceniania przez branżunię, wizytowana przez branżunię, dla branżuni, o branżuni, z branżunią w tle.
Awatar użytkownika
eksmediowiec

eksmediowiec Czw Paź 09, 2014 1:17 pm

Dodatkowo lansują się tam CEO, Head of coś tam itd. Przy czym często osoby które to pisały lub robiły tą kampanie dawno już tam nie pracują...ale na forum ofc wielki sukces prezesów itd...
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości